Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka o naturalności i ruchu #Metoo

Grażyna Torbicka w obszernym wywiadzie nawiązała do pewności kobiet. Chce apelować do ludzi, by przestały się przejmować zdaniem innych.

Od paru lat obserwujemy w mediach bardzo dobry i pomocny ruch skupiających się na body positive. Został on zapoczątkowany przez ruch #Metoo, który rozpoczął się w Stanach Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób otwarcie o nim mówi, by dotarł on do jeszcze większej liczby osób. Jedną z nich jest Grażyna Torbicka. 

Grażyna Torbicka o ruchu #Metoo

Grażyna Torbicka udzieliła wywiadu magazynowi Vogue. Opowiedziała o swojej karierze, ale także odniosła się do pewności kobiet. Uważa, że najważniejsze dla każdej kobiety jest pokochanie siebie i bycie zawsze sobą. 

Reklama

Ponadto zaapelowała także do młodych dziewcząt, które podążają za nieustannie zmieniającymi się kanonami piękna. Nie warto!

Dziennikarka uważa, że to nie operacje plastyczne i nieustanne zmiana wizerunku, a pewność siebie porywa tłumy. Kolejnym krokiem do osiągnięcia wyznaczonego celu jest zaprzestanie przejmowanie się opiniami innych. W końcu tyle zdań, co i ludzi. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy