Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka pilnie zamieściła nekrolog! Jego treść wyjaśnia wszystko! Jest już data pogrzebu!

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są zdruzgotani informacją, która jakiś czas temu trafiła do mediów. Z tego powodu postanowili zamieścić w gazecie poruszający nekrolog, do którego przyłączyła się także mama dziennikarki. Krystyna Loska zwróciła się też bezpośrednio do wdowy...

13 grudnia do mediów trafiła smutna informacji o śmierci Mariusza Waltera - legendarnego dziennikarza i założyciela stacji TVN. 

"Proszę państwa, mam dla państwa smutną wiadomość. Zmarł Mariusz Walter - wybitny dziennikarz, reżyser, twórca, twórca stacji TVN. Mariusz odszedł dzisiaj" - informowała zdruzgotana Monika Olejnik, która ze stacją związana jest od lat.

Mariusz Walter przez kilka dekad robił zawrotną karierę w TVP, gdzie był m.in. pomysłodawcą cyklicznego programu "Studio 2" - wielogodzinnego pasma dokumentów, telewizji na żywo i koncertów.

Reklama

W telewizji poznał też swoją żoną Bożenę Walter, która była wówczas jedną z najpopularniejszych gwiazd stacji. W 1982 roku Mariusz Walter zakończył swoją współpracę z telewizją. Po przemianach ustrojowych zaczął jednak prowadzić własny biznes, aż w końcu doprowadził do założenia prywatnej stacji TVN - dziś jednej z największych firm w kraju. 

Wiele lat temu Walter odszedł na emeryturę, pozbył się też udziałów w stacji, którą dziś władają Amerykanie. Od dłuższego czasu niewiele było wiadomo, co dzieje się w rodzinie Walterów. Pisano o problemach zdrowotnych pani Bożeny, ale o jej mężu nic nie wspominano, aż tu nagle pojawiła się wiadomość, że Mariusza Walter zmarł. 

Torbicka i jej rodzina byli blisko związani z Walterami? Nekrolog wiele wyjaśnia

Informacja ta wstrząsnęła pracownikami stacji, którzy masowo zaczęli składać kondolencje najbliższym i wspominać dawnego szefa. 

Inny sposób na uczczenie Waltera znalazła Grażyna Torbicka, która wraz z mężem i mamą zakupiła nekrolog w "Gazecie Wyborczej". Jego treść chwyta za serce. Pani Krystyna zresztą mocno przyjaźniła się z Walterami od lat, bo przecież zaczynali swoje kariery w TVP w podobnym czasie. 

Jej córka po odejściu z Woronicza związała się za to z TVN, więc do Mariusza Waltera też ma ogromny szacunek. 

"Wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia po odejściu Waszego wspaniałego Męża i Ojca, Mariusza Waltera, składają Krystyna Loska, Grażyna i Adam Torbiccy" - czytamy w nekrologu od Torbickich. 

Na koniec do wdowy zwróciła się sama Loska, która choć w taki sposób chciała pocieszyć przyjaciółkę:

"Bożenko, jesteśmy z Wami" - dodała. 

Wszyscy zapewne stawią się też na pogrzebie Waltera. Już wiadomo, że ceremonia odbędzie się  21 grudnia 2022 r. o 11.00 w kościele św. Anny na warszawskim Wilanowie. Twórca telewizji TVN spocznie na pobliskim cmentarzu parafialnym.

Zobacz również:

Mąż Torbickiej padł ofiarą oszustwa. "Prawnicy bezskutecznie zgłaszali to naruszenie"

Grażyna Torbicka zachwyca na Festiwalu Dwa Brzegi. "Pięknie i młodo"

Torbicka w kusej mini mknie na rowerze przez Kazimierz Dolny. "Kiedy jazda do pracy jest przyjemnością"

Grażyna Torbicka: Mąż "nie jest jedyną miłością w jej życiu". Tygodnik obwieszcza wielkie zmiany u byłej gwiazdy TVP!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Krystyna Loska | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama