Reklama
Reklama

Mąż Torbickiej padł ofiarą oszustwa. "Prawnicy bezskutecznie zgłaszali to naruszenie"

Grażyna Torbicka przekazała informację, że jej mąż padł ofiarą oszustwa. Wizerunek profesora Adama Torbickiego wykorzystano do reklamy. Dziennikarka apeluje "Nie dajcie się nabrać".


Mąż Grażyny Torbickiej padł ofiarą oszustwa

Grażyna Torbicka (62 l.) to popularna dziennikarka zajmująca się głównie tematyką filmową. Jest też dyrektorką artystycznym Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. Od 40 lat jej mężem jest znany kardiolog Adam Torbicki. Choć Dziennikarka stroni od informowania o prywatnym życiu, tym razem zrobiła wyjątek i wykorzystała popularność w sieci, by poinformować o oszustwie, jakie dotknęło jej męża.

Reklama

Grażyna Torbicka ostrzega swoich obserwatorów na Instagramie, by uważali na fake newsy. Mąż znanej dziennikarki i prezenterki już kolejny raz padł ofiarą oszustów. Wizerunek profesora Adama Torbickiego wykorzystano w reklamie. Naciągacze chcą spopularyzować środki oczyszczające żyły i obniżające ciśnienie wmontowali zdjęcie kardiologa do ogłoszenia promocyjnego.
Grażyna Torbicka na InstaStories pisze:

Dziennikarka informuje też, że sprawa była zgłaszana odpowiednim organom, jednak interwencje prawników w prokuraturze jak na razie okazały się bezskuteczne.

To już kolejne oszustwo z wykorzystaniem wizerunku Adama Torbickiego

To nie pierwszy taki przypadek oszustwa. Wizerunek profesora Torbickiego  pojawiał się już w reklamach suplementów diety.
Kardiolog wyjaśniał wówczas, że początkowo ignorował takie oszustwo, jednak zdał sobie sprawę, że to może być istotny problem, dla wielu odbiorców.

Profesor apelował wówczas, aby nie wierzyć naciągaczom i nie kupować tego typu środków, gdyż mogą być one niebezpieczne dla zdrowia. Zgłaszał też oszustwo do prokuratury, jednak śledczy odmówili wszczęcia postępowania, gdyż uznali, że nie nosi ona znamion czynu zabronionego. 

Zobacz też:

Grażyna Torbicka i mąż Adam Torbicki nie posiadają się z radości. Oto powód!

Aleksander Kwaśniewski nie ma wątpliwości. Wyjawił obawy Putina

Joanna Krupa pokazała się bez grama makijażu. Tak bawi się z córką

Wywiad USA błędnie ocenił siły Ukraińców. Będą modyfikować swoje metody

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy