Reklama

Reklama

Reklama

Nowa rola Adama Małysza. Czy się w niej sprawdzi?

Adam Małysz (45 l.) dzięki sukcesom w skokach narciarskich stworzył nową modę, a wręcz "Małyszomanię". To dzięki niemu miliony Polaków w niedzielę czekało przed telewizorami lub w pubach. Dziś, po latach Adam Małysz powraca w nowej roli. Czy sobie poradzi? I co ma z tym wspólnego Netflix?

Adam Małysz to człowiek wielu talentów. Najpierw skoczek narciarski, potem rajdowiec, dyrektor i koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim, a teraz... aktor! Platforma Netflix ujawniła obsadę produkcji "Poskromienie złośnicy". Wśród znanych aktorów, na liście znalazł się Adam Małysz. Będziecie oglądać?

Reklama

Adam Małysz w nowej roli

Nową rolę Adama Małysza, jako aktora w polskim filmie "Poskromienie złośnicy" będzie można zobaczyć już 13 kwietnia na Netflixie. Reżyserką komedii romantycznej jest Anna Wieczur-Bluszcz. Adam Małysz wystąpi m.in. obok Magdaleny LamparskiejMikołaja RoznerskiegoPiotra CyrwusaPiotra PolkaDoroty Stalińskiej i Magdaleny Schejbal

Historia "Poskromienia złośnicy" opowiada o Kasi (wciela się w nią Magdalena Lamparska), która wraca do rodzinnego Zakopanego. Lecząc swoje złamane serce, jednocześnie niweczy plany swojego brata. Patryk (w tej roli Mikołaj Roznerski) na prośbę brata Kaśki ma za zadanie ją uwieść i namówić do zmiany zdania.

Szykuje się doborowa obsada i wspaniały scenariusz? Zobaczcie zwiastun.

Adam Małysz przyjaźni się z Maciejem Kurzajewskim

Adam Małysz na początku swojej kariery miał do czynienia z wieloma dziennikarzami. Jednak to z Maciejem Kurzajewskim nawiązał najlepszy kontakt, który przerodził się w przyjaźń. Jak na zażyłą znajomość zareagował komentator sportowy?

W wywiadzie dla "TVP Sport" Kurzajewski tak wspomina początki znajomości.

Co jest najcenniejsze dla Macieja Kurzajewskiego w przyjaźni z Adamem Małyszem? Okazuje się, że obaj panowie mają niewygórowane oczekiwania i dają sobie dużo wolności. 

Zobacz także:

Maciej Kurzajewski i Adam Małysz: "Nigdy nie zabiegałem, by został moim przyjacielem"

Agnieszka Woźniak-Starak powierzyła pupila nowemu chłopakowi. Pies był ulubieńcem jej męża

Edyta Pazura zachwyciła ponętnym kadrem. Oto, kto zrobił zdjęcie...

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama