Reklama
Reklama

Karolina Małysz czekała na zdjęcia ślubne aż pół roku! Wszystko przez jeden kaprys

Karolina Małysz i Kamil Czyż pobrali się we wrześniu 2021 roku w Szczyrku. Mimo że minęło już pół roku, od kiedy powiedzieli sakramentalne "tak", to dopiero teraz otrzymali zdjęcia z sesji ślubnej. Córka Adama Małysza postanowiła pochwalić się nimi na Instagramie.

Karolina Małysz i Kamil Czyż powiedzieli sobie "tak" 4 września 2021 roku w Szczyrku. Po ślubie odbyło się huczne wesele w góralskim stylu. Mimo opóźnienia, spowodowanego pandemią koronawirusa - para planowała ceremonię na 2020 rok - zakochani byli szczęśliwi i uśmiechnięci. 

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z sesji ślubnej

23-letnia córka Adama Małysza zdecydowała się pobrać jesienią. To ryzykowny termin, bo we wrześniu pogoda jest kapryśna i nie zawsze można liczyć na urokliwą polską jesień. Na szczęście wszystko się udało i para młoda mogła cieszyć się słońcem i wysoką temperaturą! 

Reklama

Karolina Małysz chciała, by sesja ślubna była w wyjątkowej oprawie. Wszystko poszło zgodnie z jej planem, a efektem końcowym pochwaliła się w mediach społecznościowych. "Była obawa o brak śniegu, jednak ostatecznie wszystko się udało i trafiliśmy na jeden z najpiękniejszych dni zimowych tego roku" - napisała Karolina na Instagramie. 

Fotografie rzeczywiście są piękne, a górskie krajobrazy ze szczytami pokrytymi śniegiem wyglądają zjawiskowo. Panna młoda pozowała w białej sukni z odkrytymi ramionami i głębokim dekoltem. Dół sukni ma nieco inny odcień i kilka warstw tiulu. Na głowie zamiast welonu błyszczała srebrna delikatna opaska. 

***

Zobacz także:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Ewa Bukowska: Zagadkowe zniknięcie byłej żony Marka Bukowskiego. Smutne, co się okazało!

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy