Reklama
Reklama

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Joanna Opozda od blisko tygodniu przebywa w szpitalu, gdzie na oddział patologii noworodka trafił jej synek Vincent. Aktorka w końcu postanowiła odezwać się do swoich fanów, by powiedzieć, w jakim stanie jest teraz jej maluch. W tym samym czasie ojciec Vincenta "balował" na wirtualnej domówce u Dowborów, gdzie komentował m.in. zachowanie Willa Smitha na Oscarach. Ojciec roku?

Tuż przed narodzinami syna Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego wyciekła szokująca informacja, że ich kilkumiesięczne małżeństwo już się rozpadło. 

Powodem miało być zachowanie aktora, który mocno zbliżył się do sąsiadki, z którą od pewnego czasu już mieszka. 

Tabloidy donoszą, ze Opozda już złożyła papiery rozwodowe, więc przed nami zapewne sądowa batalia. 

Niestety, to nie koniec zmartwień w życiu aktorki. W zeszłym tygodniu okazało się, że mały Królikowski ma poważną infekcję i konieczna była natychmiastowa hospitalizacja.

Reklama

Opozda trafiła z nim na oddział patologii noworodka, gdzie panują spartańskie warunki, bo zmuszona jest do spania na podłodze, gdyż nie w tej placówce nie ma innych opcji noclegu. 

"Patrzenie na cierpienie swojego dziecka to najgorsze co mnie do tej pory w życiu spotkało. Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak tragicznie wyglądają polskie oddziały szpitalne dla dzieci. Dzisiejszą noc spędziłam na podłodze w szpitalu, leżąc przy łóżeczku Vincenta" - pisała tydzień temu, a potem zamilkła. 

Joanna Opozda mówi, w jakim stanie jest synek Vincent

Po kilku dniach zamieściła krótkie nagranie ze szpitala na swoim InstaStories, na którym widać jej synka i szpitalną salę. Napisała też, w jakim stanie teraz jest Vincent. 

"Dziękujemy za życzenia powrotu do zdrowia. Vini jest bardzo dzielny, antybiotyk działa. Jestem dobrej myśli" - przekazała Opozda. 

Warto odnotować, że w tym samym czasie ojciec malca "balował" na wirtualnej domówce u Dowborów, którą Joanna i Maciej organizują na swoim Instagramie. 

Tym razem połączyli się z Antkiem, którego pytali... o nowe role i opinię na temat gali Oscarów. Królikowski przyznał, że nie pochwala zachowania Willa Smitha, który spoliczkował prowadzącego za obrażanie swojej chorej żony. 

W komentarzach za to widzowie "domówki" nie szczędzili gorzkich słów pod adresem Antka. 

Cóż, chyba nie ma się czemu dziwić. Tytułu ojca i męża roku raczej nie zdobędzie...

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zofia Zborowska potrzebowała fizjoterapeuty. Winny stres i "bombelek"

Nicole Kidman zostanie memem? Jej zdjęcie to hit Internetu!

Oscary 2022: Anna Dzieduszycka na gali Oscarów. Oto, jak się bawiła!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy