Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak powierzyła pupila nowemu chłopakowi. Pies był ulubieńcem jej męża

Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) znów jest szczęśliwa? Prezenterka „Dzień dobry TVN” znalazła człowieka, któremu jest w stanie zaufać. Mężczyzna musi zajmować ważne miejsce w jej życiu, ponieważ pozwoliła, aby przejął opiekę nad jej ukochanym pupilem.

Agnieszka Woźniak-Starak oddała psa nowemu chłopakowi

Agnieszka Woźniak-Starak sprawia wrażenie szczęśliwej, jak nigdy dotąd. Gwiazda TVN-u po dramatycznych wydarzeniach, związanych ze śmiercią męża, Piotra Woźniaka-Staraka doszła już do siebie i z optymizmem patrzy w przyszłość. W życiu celebrytki jakiś czas temu pojawił się nowy mężczyzna. Para od ponad roku widywana jest razem. Zakochani starają się jednak unikać blasku fleszy.

Przed rokiem byli widziani podczas wieczornego spaceru po centrum stolicy. Paparazzi przyłapali ich także podczas kupowania pościeli. Niedawno Agnieszka Woźniak-Starak i wybranek jej serca pojawili się w jednej z restauracji na Mokotowie. Wygląda na to, że para bardzo się do siebie zbliżyła, ponieważ gwiazda nie ma nic przeciwko oddawaniu mężczyźnie pod opiekę swoich piesków. Jak donosi "Super Express", anonimowy obserwator miał widzieć, jak partner Agnieszki Woźniak-Starak wyprowadzał Sushkę.

Reklama

Nieduży pies o imieniu Sushka był ulubieńcem śp. Piotra Woźniaka-Staraka. Czworonóg z pewnością bardzo tęsknił za swoim właścicielem. Na szczęście dziś może liczyć na wspaniałą opiekę ze strony Agnieszki Woźniak-Starak oraz jej nowego partnera. 

Agnieszka Woźniak-Starak: kim jest?

Agnieszka Woźniak-Starak jest polską dziennikarką oraz prezenterką radiową i telewizyjną. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa oraz Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2008 do 2015 roku była żoną motocyklisty, Adama Badziaka. Rozstali się w czerwcu 2015 roku. W późniejszym czasie celebrytka wyszła za mąż za Piotra Woźniaka-Staraka - syna jednego z najbogatszych Polaków. Ich ślub odbył się w 2016 roku w Wenecji. Niestety szczęście małżonków nie trwało długo. W sierpniu 2019 roku Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku łodzi motorowej na jeziorze Kisajno. Jego ciało zostało odnalezione dzięki zaangażowaniu w poszukiwania jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Zobacz też:

Sylwia Gliwa: W końcu znalazłam moją mentorkę. Jest Rosjanką

Baron zaczął planować dzieci. To wpływ Kubickiej tak na niego działa. „To nie jest tak, że ja wymuszam cokolwiek”

Okłamywali całe pokolenia w szkole? Chodzi o podstawową wiedzę!

"Le Figaro" o Polsce: wyłania się jako kluczowa potęga europejska w konfrontacji z Putinem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy