Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak znów na śniadaniu z tajemniczym producentem!

Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) od października widywana jest w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Tajemniczy adorator coraz częściej zaprasza dziennikarkę na kawę. Od kiedy zaczęli się widywać, Aga sprawia wrażenie szczęśliwszej. Kim jest nowa sympatia Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak znów na śniadaniu z tajemniczym producentem. Będzie romans?

Agnieszka Woźniak-Starak bez cienia przesady może nazywać się kobietą sukcesu. Od ponad roku z powodzeniem prowadzi wraz z Ewą Drzyzgą "Dzień Dobry TVN",  a także ma autorską audycję w radio. Wyraźnie spełnia się na polu zawodowym. Wir obowiązków pomógł jej zapomnieć o tym, co wydarzyło się w 2019 roku nad jeziorem Kisajno. Traumatyczne wydarzenia i utrata męża, odcisnęły na dziennikarce ogromne piętno.

Reklama

Od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęły jednak już dwa lata. Agnieszka długo nie mogła sobie poradzić ze stratą. Po długich miesiącach zmagań z żałobą w końcu udało jej się otworzyć na nowe znajomości. Od pewnego czasu Aga bywa zauważana na mieście w towarzystwie przystojnego mężczyzny. "Super Express" donosi, że mężczyzna, z którym od jakiegoś czasu widuje się Agnieszka, ma na imię Remigiusz i tak jak ona, jest pracownikiem stacji TVN. Mężczyzna podobno jest producentem telewizyjnym.

Dziennikarka i jej sympatia umówili się ostatnio w centrum Warszawy, w jednej z popularnych bistro serwujących śniadania. Agnieszka miała czekać na miejscu aż pół godziny, póki Remigiusz się nie zjawił. Dziennikarka wyraźnie świetnie bawiła się w towarzystwie mężczyzny, ponieważ uśmiech nie schodził jej z twarzy. Spotkanie trwało około godzinę, a lokal opuścili osobno, by uniknąć ciekawskich spojrzeń przechodniów.

Myślicie, że faktycznie w życiu Agnieszki pojawił się ktoś wyjątkowy?

Zobacz też:

Koronawirus w Polsce dzisiaj. Nowe zakażenia. Minister zdrowia podał dane, 30 listopada

Olga Kalicka to gwiazda "Dziewczyn z Dubaju". Co wiadomo jej karierze i życiu prywatnym?

Maffashion zawiedziona wynikami Złotej Piłki! "Absurd ten werdykt!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy