Reklama
Reklama

Niespodziewanie pojawiły się nowe wieści o stanie zdrowia Kate. W tym czasie William się... bawi

Księżna Kate (42 l.) odzyskuje siły po operacji jamy brzusznej, której musiała się poddać w ubiegłym miesiącu. Tymczasem trójka jej dzieci rozpoczęła właśnie ferie semestralne. To oznacza, że książę William (42 l.), chcąc zapewnić żonie jak najlepsze warunki do odpoczynku, musi im stale wymyślać coraz to nowe atrakcje.

Księżna Kate, po spędzeniu 13 dni w szpitalu, pod koniec stycznia wróciła do Anmer Hall, rezydencji, którą wraz z Williamem otrzymała w prezencie ślubnym od królowej Elżbiety II. Wybudowany w 1802 roku dworek znajduje się na terenie posiadłości Sandringham, gdzie obecnie sił do walki z rakiem nabiera król Karol III

Reklama

Księżna Kate podczas pobytu w szpitalu nie mogła się ponoć doczekać powrotu do domu. Pozostawała w kontakcie z dziećmi za pośrednictwem internetu, ale to nie to samo, co stała obecność. Teraz może się nimi nacieszyć w pełnym wymiarze, bo cała trójka ma właśnie ferie semestralne. 

Kate i William przenieśli się do Anmer Hall

Od księcia Williama ta sytuacja wymaga ogromnej pomysłowości. Jak donosi informator „Daily Mail”, chcąc zapewnić żonie jak najlepsze warunki do rekonwalascencji, dwoi się i troi, by wymyślać dzieciom coraz to nowe atrakcje:

„Kate wraca do zdrowia. Nie mogła się doczekać wyjścia ze szpitala, gdy spokojnie odpocznie, podczas gdy dzieci będą się bawić z Williamem”. 

W praktyce okazało się to wcale nie takie proste. Dlatego na czas ferii rodzina postanowiła przenieść się z zajmowanej na stałe posiadłości Adelaide Cottage do Anmer Hall. Niewątpliwą zaletą jest bliskość dziadka. Król Karol III krótko po zapoznaniu się z diagnozą i spotkaniu z księciem Harrym w Clarence House, udał się z Camillą na odpoczynek do Sandringham. 

Książę William wziął wolne, by zająć się dziećmi

Zamek i Anmer Hall dzieli odległość spaceru. Królewska ekspertka i dawna przyjaciółka księżnej Diany, Ingrid Seward pokrótce opisuje w magazynie „Fabulous”, jak wygląda codzienność rodziny w wiejskiej posiadłości:

„Chociaż Kate, co zrozumiałe, potrzebuje spokoju, dzieci mają mnóstwo zajęć, którymi mogą się cieszyć się wraz z tatą. William wziął wolne od obowiązków królewskich, aby zająć się sprawami domowymi. Kiedy Kate odpoczywa – a musi to robić – mogą we czwórkę jeździć na rowerze po posiadłości Sandringham lub wybrać się na małe pobliskie plaże. W tym czasie Kate może się zrelaksować, a może nawet upiec swoje ulubione ciasto” - wyjaśniła. 

Wiejska posiadłość Kate i Williama: małe ZOO i inne niespodzianki

Teren posiadłości obfituje w atrakcje. Oprócz rodzinnego psa, czarnego cocker spaniela imieniem Orli, Anmer Hall zamieszkuje cała menażeria:„Anmer Hall, ma wszelkie udogodnienia, jakie można sobie wyobrazić i jest małym rajem dla zwierząt, w tym świnek morskich, chomików, królików i kurczaków. Jest też kucyk, którego Charlotte dostała na urodziny. Jest na tyle mały, że można go przewozić między stajniami królewskimi w Windsorze, gdzie trzymana są kucyki wszystkich królewskich dzieci a stajniami w Sandringham” - ujawnia królewska ekspertka.

Jak wspomina Seward w rozmowie z magazynem „Fabulous”, wiele wyzwań czeka na dzieci Williama i Kate na terenie ogrodu:

 „Ścianka wspinaczkowa i huśtawki pochłaniają wiele ich uwagi. Kolejną ulubioną czynnością jest obserwowanie dzikich ptaków przez lornetkę. Mają też kort tenisowy oraz wielu przyjaciół, mieszkających w pobliżu”. 

Kolejną rozrywką, w której gustują wszystkie dzieci Windsorów, a szczególnie Charlotte, jest piłka nożna. Na terenie posiadłości znajduje się też basen, ale można w nim pływać dopiero od kwietnia. 

Zobacz też:

William w trudnym położeniu. Książę ruszył na ratunek rodzinie. Musi zostawić Kate

Narastają plotki wokół księżnej Kate. Co naprawdę dzieje się z jej zdrowiem?

Księżna Kate zrobi coś niezwykłego, jeżeli upubliczni swoją diagnozę?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy