Reklama
Reklama

Niecodzienne zdarzenie na planie "Voice Kids". Nowakowska aż nie mogła uwierzyć

Ida Nowakowska wprawdzie rozstała się z „Pytaniem na śniadanie”, jednak wciąż jest prowadzącą „The Voice Kids”. To właśnie na planie tego show doszło ostatnio do niecodziennej sytuacji. Jak się okazuje, jedna z uczestniczek przyjechała do studia z… kurą, którą nazwała na cześć prowadzącej. Jak zareagowała gwiazda na to niecodzienne zdarzenie?

Nowakowska pozostała w TVP za sprawą "The Voice Kids"

W TVP zaszły ostatnio zmiany, które dotknęły wiele dotychczasowych gwiazd stacji. Wymieniono m.in. wszystkich prezenterów "Pytania na śniadanie", nie oszczędzając nawet Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy wydawali się mieć niezagrożoną pozycję.

Ze śniadaniówką pożegnała się także Ida Nowakowska, choć ona jako jedna z nielicznych dotychczasowych twarzy stacji pojawia się jeszcze w TVP. Gwiazda prowadzi wraz z Tomaszem Kammelem "The Voice Kids", którego odcinki były nagrywane jeszcze jesienią, kiedy to nikt nie wiedział jeszcze, jak potoczą się dalsze losy gwiazd stacji.

Reklama

To właśnie w tym programie została ostatnio uhonorowana w dość nietypowy sposób...

Uczestniczka nazwała kurę na cześć Idy Nowakowskiej

Jednym z zadań Idy Nowakowskiej w "The Voice Kids" jest rozmowa z uczestnikami i ich bliskimi. Jedna z takich pogawędek okazałą się jednak dość niecodzienna.

Na swoim profilu na Instagramie Ida Nowakowska w krótkim wideo przedstawiła sytuację, która z pewnością na długo zapadnie jej w pamięć. Otóż, jedna z uczestniczek programu na plan przyjechała z... kurą. Ale to nie wszystko. Jak dowiadujemy się z nagrania, kura została nazwana właśnie jej imieniem.

"W trakcie naszego wywiadu w ‘The Voice Kids’ Marta poznała mnie ze swoją kurą, która ma na imię Ida. I to nie przypadek" - wyznała wyraźnie zdumiona gwiazda.

Co więcej, prezenterka została obdarowana też jajami, które zniosła jej imienniczka.

"Marta, miło mi, że poznałaś mnie z moją imienniczką (kurą Idą) i podarowałaś mi jej jajka! Tego się naprawdę nie spodziewałam!" - napisała w sieci Nowakowska.

Zobacz też:

Ale się porobiło. Wiosną Nowakowska jednak wciąż w... TVP

Zwolniona z "Pytania na śniadanie" Nowakowska szybko znalazła nową fuchę. Nie ukrywa zachwytu

Ida Nowakowska obchodzi 33. urodziny. Jak rozwijała się jej kariera?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama