Reklama
Reklama

Narożna wydała oświadczenie po tym, jak zniknęła. Wyjawiła prawdziwy powód

Magdalena Narożna (34 l.), liderka i wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" niespodziewanie wydała oświadczenie, a następnie podzieliła się niecodziennymi fotografiami. Fani nie kryją zdumienia, ale i radości, że ich ulubiona gwiazda nie tylko przeszła zmianę fizyczną, ale również dba o swoją psychiczną kondycję.

Magda Narożna zaskoczyła oświadczeniem

Magda Narożna, popularna wokalistka zespołu disco-polo "Piękni i Młodzi" swoją spektakularną metamorfozą zachwyciła wielu internautów i zyskała zainteresowanie prasy. 34-latka zrzuciła sporo kilogramów, a jej buzia zyskała dawno niewidziany blask. Choć wydawać by się mogło, że Magda przechodzi aktualnie najlepszy okres swojego życia, niestety - niespodziewanie zniknęła w sieci.

Reklama

Wydała już oświadczenie, w którym zdradziła, dlaczego do tego doszło. Na szczęście dla fanów, sytuacja jest związana z samymi przyjemnościami.

Magda Narożna z "Piękni i Młodzi" wydała oświadczenie

Gwiazda wydała oświadczenie w sprawie swojego zniknięcia.

"Wspaniałej nocy Wam życzę. Dziękuję, że się o mnie martwicie. To bardzo miłe i bardzo to doceniam. Jesteśmy w trakcie urlopu, każdy spędza go w rożny sposób. Ja odpoczywam od telefonu i po raz kolejny robię coś dla siebie. Ale pamiętajcie! Cały czas Was motywuję. Jesteście wielcy. Dobranoc, do usłyszenia" - Magda przekazała miłe słowa, a komunikat "ozdobiła" swoim zdjęciem w piżamce.

Magda Narożna publikuje zdjęcie z nowym przyjacielem. Wymowne słowa

Niedługo po tym wydarzeniu wokalistka pochwaliła się zdjęciem z nowym "przyjacielem". Przy okazji rzuciła komentarz w kierunku krytyków i krytykantów.

"Tak odpoczywać to ja mogę. W tych oczach nie znajdziesz nienawiści i zawiści, tylko spokój i radość życia. Wielu ludziom by się to przydało. Wspaniałego wieczoru moi drodzy" - napisała pod fotkami z koniem.

Narożna zachęca obserwatorów do zmian. Chce być dla nich przykładem

Warto podkreślić, że Narożna jest teraz osobą motywującą obserwatorów do zmian. Chce swoim przykładem pokazać, że wszystko jest możliwe.

"Pół roku przepracowania samej siebie. Zdrowe podejście do życia... niekoniecznie tylko i wyłącznie wyrzeczenia. Naucz się żyć w zgodzie ze swoim organizmem : nawadniaj się , staraj się jeść jak najmniej przetworzone i zdrowe produkty, regularność, sen i w moim przypadku przede wszystkim aktywność fizyczna. (...) Zacznij od zrobienia badań, sprawdź czy z Twoim organizmem jest wszystko OK i przede wszystkim bądź konsekwentny. Bez pracy nie ma kołaczy. Znajdź zapał i motywacje sam w sobie" - regularnie radzi swoim fanom na Instagramie.

Jak mieszka Magda Narożna? Niektórzy będą zaskoczeni

Niektórzy fani wokalistki nie wiedzą, że ta od wielu lat mieszka w pięknej drewnianej willi pod Łomżą. Przy nieruchomości znalazł się ogromny taras, ogród, a także szklarnia, w której Narożna uprawia warzywa. 

We wnętrzu za to znajduje się kilka przestronnych sypialni i łazienek, a także garderoba i pokój, w którym wokalistka dba o kondycję. Wokalistka w pomieszczeniach ma również huśtawki, które mogą służyć jej do relaksu. W sieci piosenkarka pokazuje również ogromną kuchnię. To przestrzeń, w  której Magda lubi spędzać czas, ponieważ jest fanką gotowania.

Trzeba przyznać, że Narożna może liczyć na niemały komfort. Nic dziwnego, że na Instagramie chętnie dzieli się nie tylko poradami, ale również zdjęciami willi.

Czytaj też:

Smutne wieści z domu Magdy Narożnej. Gwiazda nie może dojść do siebie

Narożna w czułych objęciach z gwiazdorem "M jak miłość". Razem spędzili wieczór

Magda Narożna już nie poraża naturalnością? "Robisz się na Dodę"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy