Reklama
Reklama

Smutne wieści z domu Magdy Narożnej. Gwiazda nie może dojść do siebie

Magdalena Narożna (34 l.) nie tak dawno była chora i musiała używać maski tlenowej. Gwiazda sceny disco polo znowu ma problemy zdrowotne. Jej wpis na Instagramie zaniepokoił fanów grupy Piękni i Młodzi.

Magdalena Narożna i sukces "Pięknych i Młodych"

 Magdalena Narożna znana jest głównie jako liderka discopolowego zespołu "Piękni i młodzi". Razem z grupą wylansowała takie hity jak "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!), "Niewiara" i "Jak w bajce". Popularność gwiazda zawdzięcza występowi w muzycznym programie "Must be the music. Tylko muzyka", dzięki któremu mogła dotrzeć do większej liczby słuchaczy, choć występy okupiła ostrą krytyką ze strony zasiadającej wówczas w jury Kory.

Reklama

O Narożnej było też głośno z powodu jej konfliktu z byłym mężem i założycielem zespołu — Dawidem Narożnym. Choć kiedyś parę łączyło gorące uczucie, ich związek nie przetrwał próby czasu. W pewnym momencie między dwójką wybuchł poważny konflikt, który zakończył się... bójką za kulisami "Sylwestra Marzeń" organizowanego przez TVP w Zakopanem.

Magda Narożna ma problemy zdrowotne

W ostatnim czasie Magda Narożna przeszła metamorfozę. Gwiazda sporo schudła. Jednocześnie pojawiły się problemy ze zdrowiem. Liderka "Pięknych i młodych" jakiś czas temu pokazała w... masce tlenowej. 

"Te przeklęte wirusy mnie wykończą" - pisała.

Wokalistka przyznała się, że często dopadają ją tego typu problemy. W najnowszym wpisie na Instagramie znowu oznajmiła, że jest chora.

"Dzień dobry! Jak Wasze samopoczucie? Mnie jeszcze trzyma jakiś cholerny wirus (jelitówka), mimo tego staram się uśmiechać. Dostałam dużo info od Was, że nie tylko mnie to dopadło Bądźcie zdrowi!" - napisała wokalistka.

Zaniepokojeni fani komentują

Pod wpisem Nrożnej pojwiły się życzenia zdrowia. Zaniepojoeni fani zauważyli jednak, ze gwiazda sporo schudła i zaczęli zastanawiać się, czy to właśnie nie usilne próby zachowania sylwetki są powodem dolegliwości wokalistki.

Zobacz też:

"Piękni i Młodzi": Magdalena Narożna komentuje doniesienia na temat ciąży

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych szaleje w śniegu. Na sobie ma mikroskopijne bikini!

"Odmieniona" Magda Narożna wcisnęła się w odważną kreację z prześwitami. Nie zostawiła pola dla wyobraźni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy