Reklama
Reklama

Nagłe wieści od bliskich zmarłego Gabriela Seweryna. Była najważniejszą kobietą w jego życiu, nie będzie jej na pogrzebie

Najbliżsi i przyjaciele Gabriela Seweryna wciąż nie mogą pogodzić się z myślą o nagłym odejściu popularnego celebryty i projektanta. 56-letni mężczyzna, który zdobył ogólnopolską rozpoznawalność dzięki programowi "Królowe życia", zmarł 28 listopada w rodzinnym Głogowie. Właśnie tam dojdzie też do ostatniego pożegnania Seweryna. Niestety, według najnowszych wieści w pogrzebie nie weźmie udziału jego matka.

Od początku listopada na temat Gabriela Seweryna znów zrobiło się głośno. Celebryta ogłosił najpierw, że z powodu problemów finansowych musiał zarejestrować się jako osoba bezrobotna. Niestety, ledwie fani gwiazdora zdołali zareagować na te negatywne wieści, a dotarła do nich znacznie gorsza informacja. We wtorek 28 listopada Gabriel Seweryn zmarł w szpitalu w Głogowie.

Reklama

Wokół śmierci 56-latka nie brak kontrowersji, przede wszystkim z racji na odmowę udzielenia pomocy przez ratowników medycznych. Do sieci trawiło wstrząsające nagranie, w trakcie którego Seweryn skarżył się na ból w klatce piersiowej i pracowników opieki medycznej, którzy nie chcieli udzielić mu należytej opieki. Jak podaje "Fakt", ratownicy tłumaczą swoje zachowanie agresywną postawą celebryty i towarzyszących mu osób. Podobno zaczęli nawet grozić medykom.

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Pojawiły się nowe informacje

Od pewnego czasu wiadomo już oficjalnie, że pogrzeb Gabriela Seweryna odbędzie się w środę 6 grudnia w samo południe. Słynny "Versace z Głogowa" zostanie pochowany na cmentarzu w Krzepowie, czyli jednej z dzielnic jego rodzinnego miasta. Tam też znajduje się miejsce ostatniego spoczynku jego ojca. Wydarzenie zgromadzi licznych znajomych i bliskich 56-latka, ale prawdopodobnie zabraknie jednej z najważniejszych osób w jego życiu.

W rozmowie z "Faktem" osoba z otoczenia krewnych Seweryna potwierdziła smutne wieści o jego matce. Kobieta zapewne nie będzie mogła wziąć udziału w uroczystości ze względu na zły stan zdrowia. Najbliżsi zmarłego obawiają się, że mogłoby to się bardzo źle na niej odbić:

"Jego mama jest w bardzo złym stanie, bardzo to wszystko przeżywa. Choć ostatnio ich relacje nie były najlepsze, to jednak zawsze byli ze sobą bardzo zżyci. Razem szyli, razem pracowali, spędzali ze sobą dużo czasu. Dlatego nic dziwnego, że jego mama jest w takim stanie" - twierdzi przyjaciółka rodziny.

Tak zostanie pochowany Gabriel Seweryn

Mężczyzna znany z programu "Królowe życia" życzył sobie, by złożono go do grobu w jednym z jego kultowych futer. Trumnę w kościele przyzdobi z kolei zdjęcie Gabriela Seweryna z 2008 roku, które wykonała Anna Hamza. Fotografię wybrała rodzina projektant. Tak o tym portrecie mówi zaś jego autorka: "Mamy tu po prostu człowieka... Nie jest przerysowane, pretensjonalne, a jednak widać, że szara myszka to nie jest...".

Zobacz też:

Poznaliśmy wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna

Znała Seweryna od lat. Wyjawiła, co tak naprawdę myślał o byłym partnerze przed śmiercią

"Versace z Głogowa" udzielił ostatniego wywiadu przed śmiercią. Te słowa chwytają za serce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Seweryn | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy