Reklama
Reklama

Nowe wieści w sprawie Gabriela Seweryna. Znane są wyniki sekcji "Versace z Głogowa"

Gabriel Seweryn czyli Versace z Głogowa zmarł 28 listopada 2023 roku. Bohater "Królowych życia" kilka godzin wcześniej został przyjęty do szpitala, gdyż skarżył się na bóle w klatce piersiowej. Aby wyjaśnić jego nagłą śmierć konieczne było zbadanie ciała Seweryna. Właśnie poznaliśmy wyniki.

Kontrowersje wokół śmierci Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada. Uczestnik show "Królowe życia" i projektant mody miał 56 lat. Wokół jego śmierci pojawiło się wiele kontrowersji. Wszystko z powodu live’a na Instagramie, podczas którego wołał o pomoc. Seweryn jeszcze przed udaniem się na oddział ratunkowy opublikował w sieci nagranie z wezwania karetki pogotowia. Zarzucał ratownikom opieszałość. 

Reklama

W związku z zaistniałą sytuacją sprawą zajęła się legnicka prokuratura.

"W związku ze zgonem 56-letniego mężczyzny, do którego doszło wczoraj w Głogowie, prowadzimy czynności śledcze, które mają ustalić okoliczności i przyczyny zgonu tego mężczyzny. Zostanie przeprowadzona sekcja i tyle mogę powiedzieć. Na chwilę obecną jest za wcześnie, żeby tutaj mówić o jakichś innych szczegółach" - przekazała w rozmowie z TVN24 rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy, prokurator Lidia Tkaczyszyn.

Śmierć Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn zmarł kilka godzin po przyjęciu do szpitala. Jego śmierć  potwierdziła rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Chociaż po podaniu leków stan 56-latka zaczął się stabilizować, to nagle doszło do zatrzymania krążenia.

"Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia" - przekazała portalowi Głogów Nasze Miasto, Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

Gabriel Seweryn. Znane są wyniki sekcji

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy przekazała, że w czwartek zbadano ciało Gabriela Seweryna. Przyczyna zgonu nie została ustalona. W związku z tym zostaną przeprowadzone dodatkowe badania toksykologiczne. Jak na razie sekcja wykluczyła obrażenia ciała.

Zobacz też:

Nie żyje bohater "Królowych życia". Gabriel Seweryn miał 56 lat

Niepokojące nagranie przed śmiercią Gabriela Seweryna. "Ja naprawdę umrę"

Gabriel Seweryn pokazał zdjęcie ze szpitala. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Seweryn | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy