Reklama
Reklama

Na Sylwester Polsatu 2022/2023 przyjedzie wielka gwiazda? Nina Terentiew chce przebić Zenka...

Shakira jeszcze długo będzie wspominała 2022 rok. Jej rozstanie z piłkarzem Gerardem Pique rozpaliło internet do czerwoności, a przy okazji wpędziło gwiazdę w finansowe tarapaty. Czy dzięki występowi na Sylwestrze Polsatu 2022/2023 podreperuje swój budżet? W grę wchodzą miliony, ale zatrudnienie postaci takiego formatu byłoby czymś bezprecedensowym.

Sylwester Polsatu 2022/2023: Shakira zdeklasuje Zenka? "Ma być ukoronowaniem"

Już teraz wiadomo Sylwester Polsatu 2022/2023 będzie poważną konkurencją dla Sylwestra MarzeńTVP. Jak dobrze wiemy, telewizja publiczna nie zamierza angażować żadnej zagranicznej gwiazdy. To oznacza, że na ich scenie zagości m.in. Zenek MartyniukMaryla Rodowicz i Edyta Górniak.

Reklama

Z kolei w Polsacie dyrektor programowa zamierza zdeklasować TVP, angażując do tego jakąś międzynarodową gwiazdę. W kuluarach przejawia się osoba Shakiry, nie ma jednak wcale pewności, czy na pewno trafi ostatecznie na tę wokalistkę. Według informatorów, Nina Terentiew chciałaby występem Shakiry "ukoronować" swoje rządy w Polsacie. W styczniu funkcję dyrektora programowego obejmie Edward Miszczak.

Sylwestrową Moc Przebojów będzie można oglądać 31 grudnia o 20.00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

Shakira pojawi się na Sylwestrze Polsatu 2022/2023? Pilnuje tego sama Nina Terentiew

Sylwester w Polsacie będzie organizowany po raz siedemnasty. Choć 2022 rok był ciężki dla wszystkich i na początku planowano skromną imprezę sylwestrową. Władze telewizji wpadły na pomysł, aby dostarczyć widzom godną rozrywkę: "Po namyśle góra uznała jednak, że widzowie właśnie teraz zasłużyli na coś naprawdę wyjątkowego. Prowadzimy więc ostre negocjacje z trzema dużymi zagranicznymi gwiazdami, a jedną z nich jest... Shakira!" - mówi informator z Polsatu.

Shakira od lat będąca w topie najlepszych wokalistek żąda iście królewskich stawek za występ. Według informatorów, stawka może sięgać nawet miliona dolarów, czyli około 4,5 milionów złotych.

"Szefostwa nie przestraszyła nawet zaporowa stawka, bo Shakira życzy sobie podobno nawet milion dolarów za wykonanie dwóch piosenek. Wszyscy mocno trzymamy kciuki za powodzenie tych rozmów, bo taki booking z pewnością zagwarantowałby stacji pozycję lidera w toczonym z TVP boju o sylwestrową publiczność" - dodaje źródło. Jak natomiast wiadomo, negocjacje z tego typu gigantycznymi nazwiskami z branży muzycznej potrafią czasem nie dojść do skutku z powodu dziesiątków różnych rzeczy.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie: kto wystąpi?

Bez względu jednak na to, czy Shakira przyjedzie do Polski, czy nie dobrej muzyki w Sylwestra na Polsacie nie zabraknie. Stacja na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosi takie gwiazdy jak DodaBeata Kozidrak, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Feel, CleoDawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Big Cyc, Bryska, czy Ralph Kaminski.

"Pojawi się również Igor Herbut i zespół Enej, którzy są wierni Polsatowi od czasu swojego zwycięstwa w kultowym "Must Be The Music. Tylko muzyka" - mówi dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew. Sylwester Polsatu ma odbyć się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Zobacz też:

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie: Kto wystąpi? Ci artyści będą bawić Polaków w Parku Śląskim!

30-lecie telewizji Polsat to był jubileusz w wielkim stylu! Plejada gwiazd na metr kwadratowy

Sanah okrutnie porównana przez graczy do... Zenka Martyniuka

Paulina Smaszcz ucieka z Polski. "Daję sobie trzy miesiące"

Doda wyjawiła swoją tajemnicę... Zmusili ją do tego fani! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy