Reklama
Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie: Kto wystąpi? Ci artyści będą bawić Polaków w Parku Śląskim!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny stacja Polsat organizuje w ostatnią noc w roku wyjątkowy koncert, podczas którego w Parku Śląskim wystąpi wielu znamienitych artystów, m.in. Doda, Beata Kozidrak czy zespół Enej. Już dziś można wziąć udział w wyjątkowym konkursie związanym z tym wydarzeniem!

Telewizja Polsat niedawno świętowała 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji odbyła się wyjątkowa gala w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. To wydarzenie już za nami, a już niebawem, po raz 17., Polsat zorganizuje wielki koncert - Sylwester Szczęścia. Po raz siódmy odbędzie się on na niezwykle gościnnym Śląsku, a konkretnie publiczność zgromadzi się w Parku Śląskim.

Sylwestrowa Moc Przebojów jak co roku zapowiada się niezwykle ekscytująco. Na scenie wystąpią bowiem znamienici artyści, którzy są ulubieńcami Polaków.

Kogo zobaczymy podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie?

"Zobaczymy i usłyszymy między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, bez których nie sposób wyobrazić sobie tego wieczoru, Dodę, Anię Dąbrowską, która karierę zaczynała przed laty w naszym "Idolu", gwiazdę młodego pokolenia Bryską, zjawiskową Cleo i króla social mediów Dawida Kwiatkowskiego. Będzie z nami jeden z najoryginalniejszych polskich artystów, niesamowity Ralph Kaminski, a także Feel, Grzegorz Hyży, Big Cyc i Lady Punk. Pojawi się również Igor Herbut i zespół Enej, którzy są wierni Polsatowi od czasu swojego zwycięstwa w kultowym "Must Be The Music. Tylko muzyka"" - mówi dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Reklama

Jak się okazuje, w związku z tym wydarzeniem na widzów już teraz czeka wyjątkowy konkurs, który będzie miał rozstrzygnięcie właśnie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów.

"Już dziś zapraszamy ich do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie karaoke, w którym będą mieli okazję zaśpiewać największe hity koncertu, a oceniać je będą oryginalni wykonawcy tych utworów. Najlepsze wykonanie wyemitujemy w trakcie wieczoru, a wszystkie będzie można obejrzeć w naszych social mediach. Stawiamy na to, by być zawsze na łączach z Widzami, blisko naszej publiczności" - mówi Nina Terentiew.

Sylwestrową Moc Przebojów będzie można oglądać 31 grudnia o 20.00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwester Szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy