Reklama
Reklama

Mlynkova zatraciła się we wspomnieniach o Janie Nowickim: "Czym sobie zasłużyłam"

Halina Mlynkova w dniu pierwszej rocznicy śmierci Jana Nowickiego, legendarnej postaci polskiego kina, podzieliła się głębokimi wspomnieniami o byłym teściu. Aktor dla Haliny Mlynkovej był zawsze serdeczny, choć wokalistka nie wie dlaczego.

Mlynkova wspomina o Jana Nowickiego

Halina MlynkovaŁukasz Nowicki, czyli były prowadzący "Pytanie na śniadanie"  byli małżeństwem w latach 2003-2012 i mają dorosłego syna Piotra. Choć relacje byłych małżonków były na naturalnym gruncie, to wokalistka zawsze mogła liczyć na wsparcie ze strony teścia. Jan Nowicki zmarł rok temu, w nocy z 6 na 7 grudnia 2022 roku. Miał 83 lata.. Ich relacja była bliska i oparta na serdeczności.

Reklama

Halina Mlynkova zatraciła się we wspomnieniach o Janie Nowickim: "Czym sobie zasłużyłam"

Halina Mlynkova zatraciła się we wspomnieniach o Janie Nowickim podczas rozmowy na kanale "Kowal W Obiektywie" YouTubie  Artystka podkreślała silne więzi, jakie ją łączyły z aktorem. "Zastanawiałam się, czym sobie zasłużyłam, że mówił mi takie rzeczy" - wyznała z uśmiechem, wspominając unikalny sposób, w jaki Jan Nowicki potrafił wyrazić uczucia.

"Za każdym razem, kiedy do niej dzwonię, mówię: "córeczko", a ona do mnie: "tatusiu" - opowiadał w 2020 r. Jan Nowicki w programie "Kulisy sławy" na antenie TVN. 

Poruszająca ostatnia rozmowa Mlynkovej i Nowickiego

Była gwiazda zespołu Brathanki doskonale zapamiętała jedną z ostatnich rozmów z Janem Nowickim. Zostanie z nią do końca życia, choć nigdy nie powie publicznie o czym rozmawiali.

"Jeden z ostatnich telefonów, kilka miesięcy przed jego odejściem, był niesamowity. Nagle do mnie zadzwonił i to była przepiękna rozmowa. Oczywiście zostawię ją dla siebie, ale była niezwykła i zastanawiałam się potem jeszcze długo w samochodzie, bo specjalnie tam zostałam, żeby niczym nie naruszyć tego pięknego momentu, zastanawiałam się czym zasłużyłam na takie piękne emocje z jego strony i takie zwierzenia" - podsumowała wokalistka podczas rozmowy 

Zobacz też:

"Chłodna i wyniosła" Halina Mlynkova odcięła się od prawie wszystkich. Ale prawda jest bardziej skomplikowana

Mlynkova zdradza tajemnicę swoich małżeństw. To koniec z plotkami o Nowickim i Wronce

Halina Mlynkova opowiedziała o traumatycznych wydarzeniach w swoim życiu. "Najtrudniejszy czas"

Co planuje Halina Mlynkova? "To niespodzianka, nie mogę zdradzić, o co chodzi"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova | Jan Nowicki | Łukasz Nowicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy