Reklama
Reklama

"Chłodna i wyniosła" Halina Mlynkova odcięła się od prawie wszystkich. Ale prawda jest bardziej skomplikowana

Halina Mlynkova podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat psychicznego dobrostanu. W rozmowie z "Zwierciadłem" Mlynkova ujawniła, że stworzyła "swój zamknięty świat" jako sposób na odnalezienie spokoju. Ta decyzja wiązała się z odcięciem się od większości osób, które znała.

Halina Mlynkova, jest aktywną na rynku muzycznym artystką od prawie 25 lat, a w październiku 2022 roku wydała swój piąty solowy album z interpretacjami polskich utworów filmowych. Jest również matką dwóch synów.

W niedawnym wywiadzie dla "Zwierciadła" Mlynkova przyznała, że przez lata udawała kogoś innego, ukrywając swoją prawdziwą twarz z obawy przed oceną i krytyką.

Reklama

Wybiera to, co dla niej najlepsze. Mlynkova przeszła przemianę

Jednak od kilku lat żyje zgodnie z własnymi zasadami, koncentrując się na swoim komforcie psychicznym. Wybiera to, co dla niej najlepsze. Oczyściła też swoje życie z niezdrowych relacji. 

"Wcześniej się dostosowywałam, dopasowywałam, spełniałam wciąż czyjeś oczekiwania. Wybierałam pod kątem innych, a nie siebie" - tłumaczyła w rozmowie z gazetą. 

Mlynkova zerwała z toksycznymi osobami

Artystka podkreśla, że nauczyła się ufać swojej intuicji i zerwała z toksycznymi osobami. Znacznie ograniczyła swoje grono znajomych, dzięki czemu zyskała życiowy spokój i bezpieczeństwo. 

"Moje życie zmieniło się, kiedy przestałam dopuszczać do siebie nieodpowiednie osoby" - wyznała. 

Mlynkova zaznacza, że mimo iż niektórzy mogą ją postrzegać jako chłodną i wyniosłą, to ci, którzy naprawdę ją znają, wiedzą, że tak nie jest. Artystka ceni sobie życie bez fałszywych osób, co daje jej na prawdziwe szczęście.

Mlynkova sprawia wrażenie wrażenie chłodnej i wyniosłej. To nie jest prawda

"Ludzie mówią mi, że sprawiam wrażenie chłodnej, wyniosłej, że czasem można się mnie bać. Nie jestem ani wyniosła, ani chłodna, ani nie trzeba się mnie bać, ale to wiedzą o mnie ludzie, których sobie wybrałam. I niech tak zostanie" - wyjaśniła Mlynkova.

Zobacz też:

Mlynkova zdradza tajemnicę swoich małżeństw. To koniec z plotkami o Nowickim i Wronce

Halina Mlynkova opowiedziała o traumatycznych wydarzeniach w swoim życiu. "Najtrudniejszy czas"

Co planuje Halina Mlynkova? "To niespodzianka, nie mogę zdradzić, o co chodzi"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy