Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

"Mask Singer": wyciekły nazwiska WSZYSTKICH uczestników! Wiemy kto, jest kim. Szok gwarantowany

Pogram "Mask Singer" w TVN od początku zbiera mieszane recenzje wśród widzów. Na minus zapisuje się przede wszystkim sztucznie reżyserowane zachowanie jurorów i ich niedorzeczne "typy". Emocje w sieci wzbudza za to zgadywanie, kto jest kim i jaka gwiazda kryje się za którą maską. Pomponikowi udało się to ustalić. UWAGA, SPOJLERY w tekście!

Program "Mask Singer" to show TVN oparty na zagranicznej licencji. Format zyskał popularność aż w 41 krajach, a wszystkie edycje oparte są na koreańskim formacie "The King of Mask Singer", które zadebiutowały w 2015 roku. Pierwszy odcinek "Mask Singer" w TVN został wyemitowany 5 marca 2022 roku i przyciągnął przed telewizory blisko 1,5 mln widzów!

Udało nam się ustalić, kto jest kim w polskiej edycji "Mask Singer" w TVN. Tekst zawiera spojlery, zatem przemyśl dokładnie, czy chcesz znać wszystkie nazwiska uczestników programu!

Reklama

"Mask Singer": jury w ogniu krytyki. Kamińska, Wojewódzki, Trzepiecińska, Ruciński

Gospodarzem polskiej edycji "Mask Singer" jest Michał Meyer. W jury zasiadają: aktorka "BrzydUli", Julia Kamińska, aktorka znana z "Rodziny zastępczej" Joanna Trzepiecińska, dziennikarz i showmen Kuba Wojewódzki i stand-uper Kacper Ruciński.

Fani "Mask Singer" od początku byli rozzłoszczeni zachowaniem jury w programie. Sztuczne, reżyserowane reakcje, nieadekwatne zachwyty, piski, do tego błędne typowanie, często "na oślep" nie przypadło fanom do gustu.

Widzowie sugerują również, że aluzje polityczne psują atmosferę programu, a słabe poczucie humoru można by sobie śmiało darować. Największa krytyka dotyka Kuby Wojewódzkiego, który zdaniem oglądających zupełnie nie jest sobą, oraz Julii Kamińskiej, której odgrywane "zachwyty" i pokrzykiwania psują odbiór show

Najbardziej jednak widzów irytuje fakt, że jury, próbując odgadnąć, kto się kryje pod maską, w ogóle nie stara się trafić, za to rzuca nazwiskami typu "Janusz Korwin Mikke" czy "Janusz Palikot". Zupełnie jakby... wszyscy wiedzieli, kto jest pod maskami i celowo próbowali nie odgadnąć dobrze.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw widzom i wyrównać ich stan wiedzy z tym, co mówi się na planie "Mask Singer". Do naszej redakcji wyciekły nazwiska wszystkich pozostających w show gwiazd! Niektóre z nich internauci już dawno typowali, ale nie brakuje zaskoczeń!

"Mask Singer": o co chodzi w programie? Zasady polskiej edycji

W programie "Mask Singer" występują mniej i bardziej znani celebryci, poprzebierani w taki sposób, by nie dało się odgadnąć ich wyglądu. Kostiumy często ukrywają każdy szczegół, nawet wzrost, wiek czy figurę. W programie mogliśmy do tej pory oglądać celebrytów w przebraniach: Bocian, Deszcz, Kogut, Kot, Monster, Ośmiornica, Prysznic, Róża, Słońce, Tort, Ważka, Wiedźma.

W każdym odcinku pojawiają się kolejne podpowiedzi, które mają naprowadzić widzów na tożsamość występujących. Teoretycznie ich tożsamość mają też odgadywać jurorzy, ale w tym momencie zaczynają się schody...

W programie zostało 5 ostatnich uczestników, którzy kryją się za przebraniem Kota, Słońca, Deszczu, Koguta i Bociana. Kto jest kim w "Mask Singer"?

"Mask Singer": kim jest Kot?

Postać Kota w "Mask Singer" wzbudza od początku wiele emocji. Jak się okazuje, Kotem w programie jest - również często typowany - Michał Milowicz. Podpowiedź odnosząca się do piłki nożnej to oczywiście aluzja do udziału Milowicza w licznych meczach Reprezentacji Artystów Polskich. 

Kot w programie wspominał też o swoich biznesach i plotkach na temat ich plajtowania. Milowicz inwestuje od kilku lat w nieruchomości, otworzył też niedawno restaurację. Kot z "Mask Singer", czyli Milowicz w jednym z poprzednich odcinków wspominał że jest "nie z tych chłopaków" oraz nawiązywał do dialogu z ikonicznego filmu "Chłopaki nie płaczą", w którym grał rolę Bolca. Śpiewał też w jednym z odcinków piosenkę "You were always on my mind", a jak powszechnie wiadomo, Milowicza często określa się mianem "polskiego Elvisa".

W podpowiedziach padło również, że Kotu w latach 90 "uderzyła do głowy woda sodowa". Wskazówki sugerowały też, że ominęło go założenie rodziny. Milowicz faktycznie nie ma dzieci, a w jednym z niedawnych wywiadów w "Rewii" wspominał, że marzy o tym, by zostać ojcem.

AKTUALIZACJA:
Kotem okazał się drugi najczęściej typowany - Marcin Miller z zespołu Boys. Najwyraźniej nawet osoby zbliżone do produkcji nie wiedzą wszystkiego...

"Mask Singer": kim jest Słońce?

Słońce w "Mask Singer" to Beata Kozidrak! Widzowie obstawiali między innymi Małgorzatę Rozenek czy Majkę Jeżowską, ale mocnym głosem za przebraniem Słońca jest właśnie wokalistka Bajmu. Do tego zgadzają się wszystkie podpowiedzi.

Słońce w "tropach" zdradziło między innymi, że ma mnóstwo piegów. Wiele osób może nie kojarzyć z tym Beaty Kozidrak, ale nie kto inny jak ona sama napisała o tym na Instagramie w 2019 roku!

Co z innymi podpowiedziami? Wspomniane w programie szermierka i balet to też fakty z biografii Kozidrak. W wieku 6 lat zaczęła uczęszczać na ognisko baletowe, gdzie ćwiczyła się w tańcu do 12 roku życia.

Za to w liceum Kozidrak trenowała właśnie szermierkę i gimnastykę artystyczną. Słońce wyznało też w programie: "jestem krnąbrna". To aluzja do okładki "Wysokich Obcasów" z Beatą Kozidrak, opatrzonej tytułem "Krnąbrna Beata". Słońce-Beata zdradziła też, że sama pisze swoje teksty. Ci ciekawe, podpowiedzią może być też wykonanie piosenki "Szampan" Sanah. Fani w sieci pisali, że w ten sposób pokazała do siebie "dystans".

Zgodnie z ostatnią podpowiedzią, Beata Kozidrak nigdy też nie gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, co również się zgadza!

"Mask Singer": kim jest Deszcz?

Deszcz w "Mask Singer", czy może raczej deszczowa chmura, to - zgodnie z głosami wielu widzów - Natasza Urbańska. Jak widać, mieli rację. Co wskazywało na to, że jest to Natasza? Oto podpowiedzi, które łatwo powiązać z uzdolnioną wokalistką.

"Anka zmieniła jej życie (musical Metro wiadomo) wstążki do gimnastyki artystycznej się pojawiły (trenowała w dzieciństwie pod okiem Iriny Kordkipanidze) do tego Paul Anka. Jak dla mnie Natasza" - napisała jedna z widzek. Inny fan również dodał istotne informacje: "Deszcz miał szarfę Miss i szarfy do gimnastyki artystycznej, kocha dwie Anki, ma klejnoty od Niny i powiązania z Hamletem i Othello". 

Dodatkowo, mowa była o "skasowaniu motocykla", stadionie Legii i trzech romantycznych wyznaniach. Natasza Urbańska spędziła na stadionie Legii Warszawa około dziesięć lat życia. Dwukrotnie starała się o transfer do "europejskiej ligi, czyli Eurowizji. Mąż oświadczył się jej aż trzy razy, a na motocykl chyba nawet nie ma prawa jazdy! 

"Mask Singer": kim jest Kogut?

Kogut w "Mask Singer" okazuje się, że nie jest ani profesjonalnym aktorem, ani piosenkarzem, ale za to jest... dziennikarzem!

"Kiedyś odkryłem, że słowo wielkiego ptaka zawsze dodawało mi skrzydeł. Postanowiłem wtedy, że będę jego lektorem (...) Za pisklaka zbierałem znaczki pocztowe i puszki, dziś kolekcjonuję płyty winylowe i stare gazety. (...) W głębi serca czuję się Włochem, Rzym jest moją grzędą, na której szczególnie radośnie pieję" - powiedział Kogut w programie.

Kolejną podpowiedzią ze strony Koguta były... skoki narciarskie. Tak się składa, że pewien znany dziennikarz TVN ma okazję robić relacje z zawodów na żywo.

Kogut to... Krzysztof Skórzyński

"Mask Singer": kim jest Bocian?

Bocian z "Mask Singer" jasno dał do zrozumienia, że jest kobietą, która pracowała jako kelnerka. W podpowiedzi wideo, Bocian zamiast dzieci, podał na stół pierogi. Widać również, że Bocian to aktywista, a towarzyszący mu ludzie mają ze sobą napisy "kocham" i "szanuję".

Otóż Bocianem w "Mask Singer" jest nie kto inny, jak... Anna Karwan.

Nasze informacje z anonimowego źródła potwierdzają typowanie internautów: "Ania Karwan na 100%! Było w podpowiedzi, że była zaangażowana w akcję społeczną "Kocham, szanuję", no i ma tatuaż jaskółki".


"Mask Singer": kim jest Kot?

AKTUALIZACJA:
Kotem okazał się drugi najczęściej typowany - Marcin Miller z zespołu Boys. Najwyraźniej nawet osoby zbliżone do produkcji nie wiedzą wszystkiego...

Postać Kota w "Mask Singer" wzbudza od początku wiele emocji. Jak się okazuje, Kotem w programie nie jest, jak początkowo podawaliśmy, często typowany - Michał Milowicz.

Kot w programie wspominał o swoich biznesach i plotkach na temat ich plajtowania czy piłce nożnej. Kot z "Mask Singer" w jednym z poprzednich odcinków wspominał że jest "nie z tych chłopaków", co było odniesieniem do zespołu Boys.

W podpowiedziach padło również, że Kotu w latach 90 "uderzyła do głowy woda sodowa".

"Mask Singer": kto odpadł?

Uczestników w programie zostaje coraz mniej! Odpadły już takie postaci, jak:

  • Tort - aktor Mateusz Banasiuk
  • Ośmiornica - tancerz Stefano Terrazzino
  • Monster - muzyk Grzegorz Skawiński
  • Wiedźma - blogerka kulinarna Daria Ładocha
  • Róża - prezenterka pogody Dorota Gardias
  • Ważka - aktorka Barbara Kurdej-Szatan

"Mask Singer": Prysznic

W odcinku z 16 kwietnia z programem pożegnał się Prysznic, czyli znany i lubiany trener z Instagrama, Qczaj. W podpowiedziach przybliżone zostało życie prywatne Qczaja. Mowa była między innymi o Chicago, gdzie trener ma całą rodzinę. Mowa była też o futrze (nawiązanie do filmu "Futro z misia" i "Fighter", w których wystąpił). Widzowie dowiedzieli się też, że Daniel zanim został trenerem personalnym, był między innymi... fryzjerem.

"Mask Singer": Róża

Różą w "Mask Singer" okazała się Dorota Gardias. W wywiadach pogodynka i była dziewczyna Żurnalisty narzekała, że  podpowiedzi wobec jej postaci były zbyt oczywiste. Dlatego celebrytka żałowała, że odpadła na tak wczesnym etapie. 

Dorota Gardias ma talent do śpiewania, a także doświadczenie, ponieważ w młodości występowała ze swoim ojcem i zespołem na weselach. Przygotowanie i predyspozycje dały jej przewagę nad innymi uczestnikami. Niestety, szybko została zdemaskowana.

"Mask Singer": Ważka

Ponętną i kuszącą Ważką okazała się Barbara Kurdej-Szatan

Kilka istotnych informacji pojawiło się w jednej z podpowiedzi: "wybrałam Ważkę, bo podobnie jak ja, ma w sobie wiele barw. Wychowałam się na blokach, obok moich ziomków, Bolko i Pasieki. Nieźle tam rozrabialiśmy. Kiedy byłam mała, uwielbiałam podglądać, a podglądałam nie byle kogo! Chciałam, żeby wszyscy usłyszeli mój głos, ale oni postawili na mnie krzyżyk. Teraz nie mogę narzekać na popularność, ale nie ma tego złego. Czasami wystarczy się nie odzywać" - oto, co powiedziała Ważka na swój temat, nawiązując oczywiście do głośnej i wulgarnej afery z wyzywaniem polskiej Straży Granicznej.

Natomiast "Bolko" i "Pasieka" to wyspy na Odrze w Opolu, czyli mieście, w którym urodziła się prezenterka.

"Mask Singer": kiedy finał?

"Mask Singer" w TVN emitowany jest w każdą sobotę o godz. 20:00. Program rozpoczął emisję od 5 marca 2022 roku. Po każdym odcinku odpada jeden uczestnik, który musi ściągnąć maskę. Ta osoba, która najdłużej zostanie w programie, zdobywa nagrodę Złotej Maski

Finał "Mask Singer" przewidywany jest na sobotę, 7 maja o godzinie 20:00 w TVN.

"Mask Singer": opinie

Opinie o "Mask Singer" są... skrajne. Jednym show podoba się ze względu na kolorowe kostiumy, scenografię i pomysł, a inni nie mogą go znieść. Największe cięgi od widzów oczywiście skupiło się wokół jury. Oto kilka opinii internautów: "Ale cringe", "Te komentarze Kamińskiej sprawiają, że mam ochotę wyłączyć TV".

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy