Reklama
Reklama

Kim jest Żurnalista? Go(ść) od łzawych tekstów w końcu się doigrał. Mamy jego twarz!

Żurnalista wolał być anonimowy przez ostatnie lata. Teraz już wiemy dlaczego: długi i przekręty przy jednoczesnym udzielaniu się w świecie show-biznesu nigdy nie idzie w parze. Głośne plotki pojawiły się podczas jego wspólnego wyjścia na mecz z Dorotą Gardias. Dziś, jako skompromitowany podcaster zaszył się w cieniu swoich social mediów. Kim jest Żurnalista i jak wygląda jego twarz?

Żurnalista - dla jednych fenomen i genialny pisarz, a dla drugich niedojrzały grafoman. Niemniej jednak na swój sukces pracował długo. Tak samo długo ciągnął się za nim zaległe płatności. Według łatwo dostępnych danych zalega ze spłatą 44 tysiące złotych, ale nie jest to wyłącznie jeden poszkodowany. Wśród nich jest też Poczta Polska i jeszcze inna firma, co daje łącznie dług wysokości ponad pół miliona złotych! Kim jest Żurnalista i jak wygląda jego twarz?

Kim jest Żurnalista?

Chciał być menedżerem gwiazd, biznesmenem i gwiazdą. Został dłużnikiem, podcasterem i influencerem z kapturem na głowie, który chowa twarz na każdym zdjęciu. 

Reklama

Opisywał siebie jako "poj***", wybił się na pisaniu wierszy, wydanych tomikach i książkach. Zdecydowanie twórczością zachwycają się kobiety o złamanym sercu, choć mężczyźni również pisali mu komentarze z "szacuneczkiem".

"Ja tylko chciałem udawać, że dam radę (...) Tacy ludzie jak ja nadają się do wymyślania, ale nie realizowania celów"-  wyznał Żurnalista, kiedy portal Spider’s Web opublikował ogromny materiał na temat jego przeszłości.

Jak wskazuje portal, kariera Żurnalisty oparta tajemniczości ma na celu podsycać zainteresowanie, sensację i odwrócić uwagę od niewygodnej prawdy o sobie.

Żurnalista: twarz

Żurnalista jednak nie mógł powstrzymać dociekliwości internetu i podczas rozmowy z Małgorzatą Rozenek paparazzi zrobił mu zdjęcie. Teraz już wszyscy wiedzą, jak wygląda twarz Żurnalisty, którą ukrywał przez lata.

Żurnalista i Dorota Gardias

Pierwsze zdjęcia Żurnalisty bez zasłaniania twarzy lub cenzury zostały zrobione przez fotografów na Stadionie Narodowym u boku Doroty Gardias w 2019 roku. Ludzie szybko znaleźli jego zdjęcia, ale przy zastosowaniu pism od prawników, portale usunęły Żurnalistę ze zdjęć.

Dorota Gardias i Żurnalista byli parą, ale szybko ze sobą zerwali. Być może Żurnalista zorientował się, że przebywanie obok znanej celebrytki nie doda mu anonimowości?

Żurnalista: książki, które (nie)porywają

Tomiki z wierszami i książki Żurnalisty mogą się podobać, ale przez większość osób jego teksty uważane są za zwykłe grafomaństwo (próbkę można przeczytać poniżej). Jego oficjalna kariera rozpoczęła się od wydania w 2017 roku książki "Miłość, po prostu". W tym pomógł mu finansowo Wojciech Małecki, były bramkarz m.in. ekstraklasowych klubów Korona Kielce i Górnik Łęczna. Później wydał kolejne pozycje.

Żurnalista wydał łącznie kilka pozycji

  • "Pamiętnik"
  • "Miłość po prostu"
  • "Źródło"
  • "ŚĆ"
  • "Sny_z_Bournemouth"
  • "Listy Żurnalisty"
  • "Warszawa"
  • "Dom Łez"

Według znanego portalu do oceny książek, Żurnalista uzyskał ocenę od 4,5 do 7,5 gwiazdki na 10 możliwych. Zagraniczne portale są jeszcze okrutniejsze - średnia ocena ze wszystkich "dzieł" Żurnalisty wynosi około 3.

Żurnalista i jego cytaty dla złamanych ser(c)

Uwaga, ostrzegamy, że cytaty Żurnalisty są naprawdę mocne!

"Nie całuję jej by ją rozebrać.
Całuję ją by jej coś powiedzieć.
Bez słów." -  Żurnalista "Miłość po prostu"

"Mogę martwić się o wszystko.
Tylko nie pozwól, bym martwił się o to, czy mnie kochasz." - Żurnalista "Miłość po prostu"

"Zawsze, gdy piszę, że to ostatnia wiadomość.
Wiem, że nie będzie ostatnią, bo chcę byś Ty nią była.
Ostatnią kobietą mojego życia." -  Żurnalista "Miłość po prostu"

"Na początku dawał kwiaty.
Później głównie d**y." - Żurnalista "Miłość po prostu"

"Ona wychodzi przed czwartą, ja siadam na balkonie i zaczynam pisać. I robię to tylko po to, by coś poczuć. Poza nienawiścią, którą katuję się, patrząc w lustro." - Żurnalista "List Żurnalisty"

Żurnalista i jego bluzy Miło(ść)

Cała otoczka wokół bluz Żurnalisty z napisem Miło(ść) była owiana kontrowersją i zachwytem. Niestety, ale szeroko reklamowane bluzy w social mediach nie docierały do kupujących. Czas dostawy się wydłużał, a rozczarowanie związane z jakością bluzy i brakiem możliwości uzyskania zwrotu pieniędzy przelewało czarę goryczy.

Długi Żurnalisty piętrzyły się latami

Okazuje się, że Żurnalista jest nieuchwytny. Dlaczego? Ponieważ jego dziewczyna (lub nawet narzeczona) Patrycja przejęła na siebie całą działalność i to przez jej firmę przechodzą wpływy za podcasty, współprace z Mercedesem i sprzedaną już firmę odzieżową "Dawid Swakowski milosc.co".

Żurnalista: Instagram

Żurnalista na Instagramie @zurnalistapl obecnie ma profil prywatny. Obserwuje go 454 tysiące osób.

Zobacz także:

Żurnalista kazał płacić za podcasty!? Gośćmi byli: Mama ginekolog, Wieniawa, Pisarek, Rozenek

Żurnalista był bity przez ojca. Chciał popełnić samobójstwo

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żurnalista
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy