Reklama
Reklama

"Mask Singer": fani obstawiają kim jest śpiewający Kot. Macie swoje typy?

"Mask Singer" to program, który jedni kochają, drudzy nienawidzą. Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że pomimo skrajnych emocji, program jest chętnie oglądany przez widzów. Świadczy o tym między innymi zaangażowanie oglądających w kwestii odgadnięcia kryjących się pod maskami kolejnych, śpiewających gwiazd. Teraz czas na obstawianie, kim jest śpiewający kot w "Mask Singer".

Program "Mask Singer" powoli zbliża się do finału. Pomimo dużej krytyki programu, widzowie wciąż go oglądają. W sobotnim odcinku został zdemaskowany Prysznic - pod przebraniem ukrywał się trener Qczaj. Wciąż w grze pozostały takie postaci, jak: Bocian, Deszcz, Kogut, Kot, Słońce. Kto ma szanse na wygraną?

"Mask Singer": kto jest Kotem?

W sobotę, 16 kwietnia widzowie podziwiali rywalizujące występy w postaci duetów: Słońce i Kogut, Deszcz i Kot, Prysznic i Bocian. Najmniej głosów zdobył Prysznic, który musiał pożegnać się z programem. Zdjęcie maski przez Prysznic był nie lada szokiem dla jury i widzów. Jedyną osobą, która dobrze typowała, była Joanna Trzepiecińska.

Reklama

Obecnie najczęściej typowaną kolejną postacią z "Mask Singer" jest Kot. Prawdziwą tożsamość Kota poznamy w kolejnych odcinkach, ale fani mają już swoje typy. Podpowiedzi, które są udzielane w postaci filmików, powodują, że z pewnością jest to mężczyzna o głębokim głosie.

"Mask Singer". Kto jest Kotem? Fani show już wiedzą!

Widzowie w social mediach postanowili wspólnie typować prawdziwą tożsamość Kota. Z pewnością jest to mężczyzna o głębokim głosie, który ma duże doświadczenie artystyczne. Postać Kota ma też umiejętności aktorskie i dobry słuch.

Wśród typowanych mężczyzn, internauci wyróżnili: Marcina Millera z zespołu Boys lub aktora, Michała Milowicza. Obaj panowie mają duże doświadczenie w występach na scenie, a także umiejętności wokalne. Czy to dobre typy? Jak obstawiacie?

Czym jest "Mask Singer"?

"Mask Singer" to program oparty na zagranicznej licencji, która jest hitem oglądalności w 41 krajach. Muzyczne show zdobyło ogromną popularność w 2019 roku za sprawą emisji w Stanach Zjednoczonych ("The Masked Singer"). Amerykańska, jak i Polska edycja programu oparta jest na koreańskim formacie "The King of Mask Singer".

Program "Mask Singer" emitowany jest na TVN w każdą sobotę o godz. 20:00.

O co chodzi w programie "Mask Singer"?

Dwunastu uczestników ukrywa się pod kostiumami, które mają jak najbardziej ukryć charakterystyczne cechy osoby śpiewającej. Głosy występujących są także elektronicznie przekształcane, a prawdziwą tożsamość gwiazd znają tylko nieliczne osoby. 

Detektywami w celu ujawnienia prawdziwej tożsamości jest jury. W Polskiej edycji "Mask Singer" w jury zasiada: Julia KamińskaKuba WojewódzkiJoanna Trzepiecińska i Kacper Ruciński. Prowadzą oni śledztwo, a widzowie i publiczność mogą zgadywać kto jest wykonawcą utworu.

Pod koniec każdego odcinka ujawniana jest tożsamość postaci, która odpadła z programu wynikiem eliminacji przez głosowanie publiczności. Detektywi i publiczność głosują też na najlepszy występ. Osoba, która uzyska najwięcej głosów, przechodzi dalej. Zwycięzca całej edycji otrzymuje statuetkę "Złotej Maski".

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek zwierzyła się ze wszystkiego bratowej. Żona Jacka Cichopka "wiedziała o tym" dużo wcześniej!

Marianna Dufek odnalazła "trudne pamiątki" po Durczoku! Pokazała je publicznie

Bogusław Kaczyński i tajemnica jego jedynego małżeństwa! Przyjaciółka legendy TVP ujawnia intymne szczegóły!

Hakiel rozpamiętuje małżeństwo z Cichopek słowami Papieża. A ona? Szaleje na Malediwach

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mask Singer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy