Reklama
Reklama

Marcin Hakiel nie mógł ścierpieć takich słów o nowej ukochanej. Mocna reakcja tancerza!

Marcin Hakiel (39 l.) po rozwodzie z Katarzyną Cichopek bardzo szybko znalazł nową miłość. Piękna blondwłosa Dominika najwyraźniej zawróciła tancerzowi w głowie, ponieważ mężczyzna często chwali się nią na swoich social mediach. Niedawno musiał nawet stanąć w obronie kobiety, ponieważ jeden z internautów bezpardonowo ją zaatakował.

Marcin Hakiel szczęśliwie zakochany

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek oficjalnie rozwód uzyskali w sierpniu 2022 roku. Kiedy dopełnili wszystkich formalności, każde poszło w swoją stronę. Kasia związała się z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin z tajemniczą Dominiką.

Zobacz też: Hakiel zdradził, jak spędzi 40. urodziny. Zaprosi Cichopek i Kurzajewskiego?!

Reklama

Na najnowszym nagraniu, które pojawiło się w sieci, Marcin postanowił zaprezentować fanom swój nowy związek. Hakiel i Dominika na krótkim filmiku nie mogła oderwać od siebie rąk. Na instagramowym profilu 39-latka co rusz pojawiają się tego typu publikacje. Niedawno jedna z nich wywołała spore zamieszanie.

Marcin Hakiel jak lew broni blondwłosej Dominiki

Marcina Hakiela na instagramowym koncie obserwuje ponad 112 tysięcy osób. To właśnie tam tancerz informuje o swoim życiu prywatnym. Pokazuje też Dominikę. Kobieta jednak często ukrywa swoją twarz w ramionach 39-latka. Na najnowszym wspólnym zdjęciu zakochani również postanowili tak zapozować.

Jeden z fanów postanowił wytknąć Marcinowi to, że tak skrzętnie ukrywa ukochaną:  "Marcin pochwal się ukochaną. Jakbyś się jej wstydził..." - napisał internauta.

Na odpowiedź Hakiela nie trzeba było zbyt długo czekać. Jak lew obronił nową ukochaną.

"Nie mam się czego wstydzić" - odpowiedział zwięźle Marcin.

Hakiel wyjawił prawdę na temat spotkania Kurzajewskiego i Cichopek

Niedawno w mediach pojawiły się informacje na temat spotkania Hakiela oraz jego partnerki z Cichopek i Kurzajewskim. Dziennikarze "Super Expressu" zdradzili, że do tego niecodziennego zgromadzenia odbyło się na koncercie Helenki, gdzie zjawiła się cała czwórka.

Według "Super Expressu" Hakiel miał się nie tylko grzecznie przywitać, ale także zaproponować wspólną kolację Cichopek i Kurzajewskiemu.

Tancerz w rozmowie z dziennikarzami "Twojego Imperium" wyznał jednak, że rzeczywistość wyglądała inaczej: "Oczywiście przywitałem się i przedstawiłem Dominikę, takie podstawy kultury. Ale kolacja to już fantazja autora".

Zobacz też:

Marcin Hakiel od dawna nie opublikował zdjęcia ukochanej. Fani zaczęli się niepokoić

Hakiel spędzał miło czas z ukochaną na śniegu! Cichopek poszła tą samą drogą

Tajemnicza partnerka Marcina Hakiela budzi ogromne emocje. To o niej wiemy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy