Reklama
Reklama

Hakiel zdradził, jak spędzi 40. urodziny. Zaprosi Cichopek i Kurzajewskiego?!

Marcin Hakiel był gościem w studiu "DDTVN". W rozmowie poruszono m.in. temat jego nadchodzących 40. urodzin. Tancerz zdradził, jak chciałby je spędzić i z kim. Jakie ma plany na ten wyjątkowy dzień?

Związek Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez 17 lat tworzyli związek, a owocem tej miłości jest dwoje ich dzieci - Adam i Helenka. I choć wydawać by się mogło, że małżonkowie przetrwają wszystko, w marcu 2022 roku para ogłosiła rozstanie. Zwycięzcy drugiej edycji "Tańca z gwiazdami", w którym się poznali, od tamtej pory nie są już razem i układają sobie życie na nowo. W sprawie tej jednak cały czas na jaw wychodzą nowe fakty, które podgrzewają wokół niej atmosferę. 

Reklama

Oliwy do ognia z pewnością dodaje fakt, że niedługo po tej smutnej wiadomości Katarzyna Cichopek wyznała, że jest w nowym związku z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Relacja ta elektryzuje opinię publiczną również dlatego, że od dłuższego czasu współprowadzą oni program "Pytanie na śniadanie", a widzowie zadają sobie pytanie, kiedy tak naprawdę narodziło się ich uczucie. 

Hakiel nic sobie z tego nie robi i skupia się na swojej ukochanej. Okazuje się bowiem, że jego serce również jest już zajęte. Tancerz spotyka się z tajemniczą blondynką o imieniu Dominika. Jej zdjęcia coraz częściej goszczą na instagramowym profilu 39-latka. Para powoli przygotowuje się do 40. urodzin mężczyzny, które odbędą się już w czerwcu. Jak je spędzą?

Marcin Hakiel w "DDTVN" o swoich urodzinach

W czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" gościł Marcin Hakiel, który postanowił porozmawiać z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem. Prowadzący pytali mężczyznę o kwestię przemijania. 

"Myślę, że zaraz będę mieć 40 lat. Upływ czasu najbardziej widzę po dzieciach. One tak znacząco rosną. To jest kolejny rok. Kolejne doświadczenie wiadomo, ale nie jest to coś, przez co nie mogę spać" - powiedział.

Przy okazji wyznał też, jak chciałby spędzić ten ważny dzień.

"To jest kolejny dzień w naszym życiu. To, co jest dla mnie ważne to to, żeby spędzić go z bliskimi, na pewno z dzieciakami i z przyjaciółmi. Uważam, że wiek to jest atut. To są nasze doświadczenia, to są nasze przeżycia, nikt nam tego nie zabierze i wydaje mi się, że wiele młodych ludzi myśli "o mam 40 lat, kończy się życie" wydaje mi się, że tak nie jest, bo wszystko to, co nas ukształtowało do 40 będzie procentowało" - zdradził.

Myślicie, że na potencjalną imprezę zostanie zaproszona była żona Hakiela, Katarzyna Cichopek?

Zobacz też:

Hakiel przez Cichopek wylądował na kozetce. "Postanowiłem, że będę żył"

Cichopek i Kurzajewski są sobie przeznaczeni! Ich znaki zodiaku potwierdzają to, co wszyscy widzą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy