Reklama

Reklama

Reklama

Majka Jeżowska chwali się seksem z młodszym kochankiem: „Pięknie odlatuję”

Majka Jeżowska (62 l.) ujawniła w programie Kuby Wojewódzkiego, że dopiero w dojrzałym wieku zrozumiała, na czym polega dobry seks. Radziła mu zresztą, żeby sam spróbował z sześćdziesięciolatką, ale chyba się na to nie zapowiada…

Majka Jeżowska 25 maja świętowała 62. urodziny, pierwsze jako babcia. Babcią małej Róży została w styczniu tego roku, ale absolutnie nie wpłynęło to na jej postrzeganie czasu. 

Wiecznie młoda Majka Jeżowska

Piosenkarka zawsze była głęboko przekonana, że wiek to tylko cyfra w dokumentach. Jak lubi zapewniać w wywiadach, nigdy nie czuła się tak piękna i seksowna jak teraz. Ma jednak, zresztą nie tylko ona, bo te uczucia podzielają np. Ewa Kasprzyk i Urszula Dudziak,  wyraźny żal o to, że nadal silnie zakorzenione są wśród ludzi stereotypy, w myśl których kobieta dojrzała powinna zająć się wnukami, zamiast cieszyć się życiem. 

Reklama

Jeżowska postanowiła robić jedno i drugie i jeszcze karierę. Jak lubi zapewniać, dosłownie oszalała z miłości do wnuczki, a jednocześnie nagrywa nowe utwory i celebruje romans z młodszym mężczyzną. Dzieli ich 10-letnia różnica wieku, co oznacza, że partner piosenkarki jest po 50-tce. Jak ujawniła w programie Kuby Wojewódzkiego:

"Bycie sexy babcią to coś fantastycznego.  Miałam takiego fana, który pisał do mnie, że mam przecudne stopy. Ja to czytałam, bo miło jest czytać komplementy. Potem wrzuciłam zdjęcie w bikini ze stopkami. On odpisał, że wspaniałe zdjęcie, które wrzucił sobie na tapetę. Potem zaczął mówić, co robi, patrząc na to zdjęcie w telefonie. To jest nam potrzebne w każdym wieku". 

Jeżowska naucza Wojewódzkiego o seksie

Wygląda na to, że jest raczej daleka od uznania tego pana i jemu podobnych za internetowych stalkerów. Wręcz przeciwnie, jest im wdzięczna za to, że zapoznali ją ze skrótem „GILF”. W przeciwieństwie do „MILF” - określenia odnoszącego się do mamy, budzącej seksualne skojarzenia, „GILF” nie dyskryminuje ze względu na płeć. Może się odnosić zarówno do babci, jak i dziadka. 

Jak ujawniła Jeżowska, dopiero w dojrzałym wieku w pełni rozkręciła się seksualnie:

"Przeżywanie seksu u kobiet dojrzałych jest dużo fajniejsze niż u młodych. Gdybyś chociaż raz spróbował z sześćdziesięciolatką, to byś zobaczył, jak pięknie ci odlatuje. A ty tylko z małolatami. Kobieta dojrzała wie, czego chce". 

No więc właśnie o Wojewódzkim krążą podejrzenia, że jest tego świadom. Dlatego unika. 

Zobacz też:

62-letnia Majka Jeżowska przyznaje bez ogródek: "Mam zaj***stego kochanka"


Majka Jeżowska dostaje pogróżki po słowach o "zagłębiu kościelno-zaściankowym"

Majka Jeżowska jest "Skazana". Tak rozlicza się z byłym narzeczonym


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy