Reklama

Reklama

Reklama

Magdalena Ogórek w nowym programie TVP. Ależ to będzie show

Magdalena Ogórek (43 l.) to jedna z bardziej znanych gwiazd TVP. Ulubienica Jacka Kurskiego prowadzi wiele programów publicystycznych, które cieszą się dużą popularnością. Niedawno zapowiedziano, że gwiazda będzie mogła wykazać się w kolejnym.

Magdalena Ogórek prowadziła programy "W style wizji", "Studio Polska", a także "Minęła dwudziesta". Okazuje się, że 43-latka ma ochotę na więcej wyzwań i już niedługo zobaczymy ją w roli prowadzącej kolejnego show.

Magdalena Ogórek w nowym programie TVP

Magda Ogórek nie raz udowodniła, że nie boi się przyjmować na barki nowych obowiązków. Jej najnowszy program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 9:40.

Reklama

Okazuje się, że ma być to autorska audycja telewizyjna. Na wizji będą poruszane tematy z kategorii politycznej publicystyki z udziałem znanych gości.

Kariera Magdaleny Ogórek w TVP Info

Magdalena Ogórek związana jest z TVP od 2016 roku. To właśnie wtedy była gospodynią programu "W tyle wizji" oraz "W tyle wizji extra". Na początku 2017 roku zaczęła prowadzić program "Studio Polska". W TVP Info Ogórek jest prowadzącą "Minęła 20", "Minęła 8" i "Minęła 9".

Ostatnio Ogórek może się również pochwalić wywiadami, które przeprowadziła dla kilku rozgłośni radiowych. Między innymi dla Polskiego Radia oraz Radia Łódź.

Zobacz też:

Cezary Żak przyłapany na gorącym uczynku. Zdjęcia mówią same za siebie

Andrzej Strzelecki: Syn wypełnił ostatnią wolę zmarłego aktora. "Zrobiliśmy to!"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy