Reklama
Reklama

Maciej Zakościelny usprawiedliwia Antoniego Królikowskiego. Przyjaźń mimo wszystko?

Maciej Zakościelny (42 l.) i Antoni Królikowski (33 l.) są znajomymi od wielu lat. Pomimo tego, że w ostatnich miesiącach mąż Joanny Opozdy wdawał się w niezliczone afery, nadal może liczyć na wsparcie swojego kolegi z branży. Maciej Zakościelny uważa, że Królikowski to dobry i uczciwy człowiek.

Antoni Królikowski: skandale

Antoni Królikowski w ostatnich miesiącach nieustannie zaskakiwał nas kolejnymi skandalami ze swoim udziałem. Aktor najpierw opuścił swoją ciężarną żonę, a później wpadł na oburzający pomysł organizacji walki sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Gdy temperatura w sieci sięgnęła zenitu, celebryta oświadczył, że cierpi na stwardnienie rozsiane i potrzebuje odpoczynku od mediów. Od tego czasu aktor nie udziela wywiadów i skupia się na życiu rodzinnym.

Reklama

Od czasu do czasu jest widywany w towarzystwie swojej nowej dziewczyny, Izy. Paparazzi już niejednokrotnie przyłapywali go w różnych miejscach stolicy na romantycznych spotkaniach z ukochaną. Antoni Królikowski z coraz większym trudem ukrywa uczucie łączące go z piękną prawniczką. Podczas jednego ze spacerów gwiazdor nie mógł już dłużej wytrzymać i zaczął całować swoją wybrankę.

Wiele osób ze świata show biznesu nie pochwala zachowania Antoniego Królikowskiego. Jego koledzy i koleżanki po fachu nie kryją oburzenia faktem, że gwiazdor dopuścił się rzekomej zdrady jeszcze przed narodzinami małego Vincenta. W końcu do sprawy postanowił odnieść się Maciej Zakościelny, który jest dość bliskim kolegą Królikowskiego.

Maciej Zakościelny usprawiedliwia Antoniego Królikowskiego

Antoni Królikowski po rozstaniu z Joanną Opozdą spotkał się z ostracyzmem ze strony swojego środowiska. Pomimo tego, że w branży medialnej zdrady, rozwody i częste zmiany partnerów są na porządku dziennym, ogromna rzesza osób pozwoliła sobie na krytykę zachowania celebryty. Swoje zażenowanie postępowaniem Królikowskiego wyrazili m.in. Anja Rubik, Dominika Gwit, Kamil Glik oraz Maffashion. Również internauci nie szczędzili ostrych słów pod adresem aktora. 

Wygląda na to, że Antoni Królikowski ma jednak grono przyjaciół, na których może liczyć w każdej sytuacji. Z pewnością należy do nich Maciej Zakościelny, który pomimo wszystkich wydarzeń, jakich byliśmy świadkami w minionych miesiącach, nie przestaje żywić sympatii do kolegi po fachu.

Zobacz też:

Anna Popek zdradziła tajemnicę punktacji na Eurowizji. Co sądzi o zachowaniu Idy Nowakowskiej?

Krzysztof Ibisz poruszony występem Eneja. Emocje wzięły górę i przyznał się do wpadki

Krystian Ochman odwołał koncert w Polsce. Zrobił to zaraz po powrocie do kraju

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny | Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy