Reklama
Reklama

Antoni Królikowski dementuje plotki. Ma plan, co zrobić z "fake newsami"

Antoni Królikowski (33 l.) po niezliczonych skandalach ze swoim udziałem zdecydował się na chwilowe wycofanie ze świata show biznesu. Aktor pragnie nieco podreperować swoje zdrowie oraz skupić się na opiece nad małym synem. Media nie pozwalają mu jednak na chwilę oddechu i mnożą kolejne plotki. W końcu Królikowski nie wytrzymał i postanowił je zdementować.

Antoni Królikowski: rzekomy romans

Antoni Królikowski i Joanna Opozda w ostatnich miesiącach przeżyli więcej niż niejeden człowiek przez całe swoje życie. Gdy w sierpniu powiedzieli sobie sakramentalne "tak", wszyscy sądzili, że czeka ich wspólne szczęśliwe życie. Wkrótce para przekazała cudowną wiadomość o ciąży. W lutym na świat przyszedł ich synek, Vincent. Niestety zaledwie parę dni później okazało się, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem. Z doniesień rozmaitych serwisów plotkarskich wynikało, że jeszcze w czasie, gdy Joanna Opozda była w ciąży, Antoni wdał się w romans z inną kobietą. Jego kochanką miała być sąsiadka aktorki.

Reklama

Choć małżonkowie rozstali się, robią co w ich mocy, aby syn nie odczuł braku któregokolwiek z rodziców. Antoni Królikowski i Joanna Opozda starają się sprawiedliwie dzielić opieką nad maluchem. Niestety w ich życiu pojawiły się nowe problemy. 

Antoni Królikowski dementuje plotki

Niedawno wyszło na jaw, że Antoni Królikowski zmaga się z ciężką chorobą. Niektórzy podejrzewają jednak, że aktor wykorzystuje stwardnienie rozsiane, aby oczyścić swoje imię po skandalu, który wywołał organizując kontrowersyjną galę MMA. Przypomnijmy, że niedługo po wybuchu wojny w Ukrainie gwiazdor promował walkę sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Ostatecznie wycofał się ze swoich planów, ale niesmak po szokującym projekcie pozostał. Aby nieco uciszyć medialną burzę, do programu "Przez Atlantyk" dograno fragment, opowiadający o jego chorobie.

Zarówno Joanna Opozda, jak i sam Antoni Królikowski nie zabierają głosu w mediach. Ich zachowanie mówi jednak więcej niż tysiąc słów. Ostatnio fotoreporterom udało się przyłapać aktora w objęciach pięknej nieznajomej. Czy jest to słynna prawniczka Izabela, z którą aktor miał mieć rzekomy romans? Nie można tego wykluczyć. 

Niemniej jednak, Królikowski jest już bardzo zmęczony krążącymi plotkami i dlatego postanowił się do nich odnieść. W wywiadzie udzielonym dla magazynu "Party" stwierdził":

Czy to oznacza, że Antoni Królikowski zamierza nareszcie skomentować pogłoski krążące na jego temat w sieci? Prosiliśmy aktora o komentarz w sprawie przyczyn rozstania z Joanną Opozdą i rzekomego romansu. Niestety gwiazdor odmówił udzielania jakichkolwiek informacji. 

Zobacz też:

Kim jest aktorka znienawidzonej reklamy? Ten występ przylgnie do niej na zawsze

Agnieszka Woźniak-Starak cieszy się z przegranej Marine Le Pen. Takiego wyniku chciała

Twitter zmienia zdanie? Oferta Elona Muska ponownie na stole!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy