Reklama
Reklama

Ludzie nie dziwią się Kurzajewskiemu. Zdjęcie Cichopek wywołało poruszenie

Kasia Cichopek wprawdzie nie jest modelką, jednak chętnie prezentuje na sobie rozmaite stylizacje, zazwyczaj na potrzeby współprac reklamowych na Instagramie. Pod najnowszym zdjęciem w kusej sukience zebrała sporo komplementów, a niektórzy tak się zachwycili, że wprost piszą, iż wcale nie dziwią się, że zakochał się w Kasi.

Cichopek i Kurzajewski już się nie ukrywają

Niebawem minie rok, odkąd Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili się jako para. Wcześniej ta kwestia była w sferze domysłów, tym bardziej że sami zainteresowani zaprzeczali, jakoby łączyło ich coś więcej niż relacje zawodowe.

Kiedy jednak Paulina Smaszcz ujawniła, że przebywają razem na wakacjach, poniekąd nie mieli wyjścia i w dniu 40. urodzin Cichopek zamieścili post, w którym obwieścili światu, że połączyła ich miłość.

Reklama

Od tego czasu w ich życiu wydarzyło się sporo, jednak nie zmieniło jedno: wciąż są parą, a w kuluarach mówi się nawet o ślubie. Cichopek i Kurzajewski są bowiem zaręczeni, choć na temat planów zawarcia małżeństwa nie chcą mówić zbyt wiele. Oboje chętnie też podróżują po świecie, niedawno wrócili z Egiptu.

Na co dzień jednak zajęci są pracą. Oprócz prowadzenia wspólnie "Pytania na śniadanie" mają inne zajęcia. Kasia Cichopek prowadzi własną firmę z biżuterią i kosmetykami, a także "dorabia" na Instagramie.

Cichopek w jesiennej stylizacji. Fani zachwyceni

Choć nie jest modelką, to często prezentuje różne stylizacje. Co prawda zawodowe stylistki nie stawiają jej na pierwszych miejscach w rankingach najlepiej ubranych gwiazd, jednak fani są o wiele bardziej łaskawi. Pod wieloma postami, w których Cichopek prezentuje stroje, zbiera zawsze mnóstwo komplementów. Pod najnowszym również.

Cichopek zaprezentowała się fanom w jesiennej stylizacji, w której główną rolę gra kusa sukienka z falbankami oraz kozaki. Fanom bardzo się spodobało.

"Nie dziwię się, że pan Kurzajewski się zakochał i przepadł" - napisała jedna z obserwatorek, a kilkanaście innych "polubiło" jej komentarz.

Sam zainteresowany zaś wyraził swoją aprobatę "lajkiem" pod zdjęciem. Do ucha jednak wyszeptał Kasi z pewnością niejeden komplement...

Zobacz też:

Krzan o ślubie Kurzajewskiego i Cichopek. Wszystko wygadała

Cichopek w tarapatach. Została okradziona i pilnie przestrzega fanów: "Oszustwo"

Oto nowa partnerka Hakiela. Już zaczynają się plotki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy