Reklama
Reklama

Krzan o ślubie Kurzajewskiego i Cichopek. Wszystko wygadała

Czy dojdzie do niespodziewanego spotkania Kasi Cichopek z Pauliną Smaszcz na antenie? To z pewnością byłoby coś, czego wielu widzów nie przegapiłoby. Skąd w ogóle ten pomysł? Wszystko zaczęło się od rozmowy z Izą Krzan! Żeby było już całkiem ciekawie, na koniec wywiadu Iza zdradziła pewne wieści dotyczące swojej obecności na przyszłym (ewentualnym) ślubie Kurzopków! Czytajcie do końca.

 

Izabella Krzan, pracująca jako prezenterka programu "Pytanie na śniadanie", zdradziła, że jest otwarta na rozmowę z Pauliną Smaszcz, byłą żoną Macieja Kurzajewskiego. Paulina "Petarda" Smaszcz, znana jest z prowokacyjnych i zaczepnych wypowiedzi dotyczących życia prywatnego jej byłego męża, co budzi wiele emocji wśród internautów. Czy to oznacza, że wkrótce zobaczymy ją na ekranie TVP2? Ale byłaby heca!

Reklama

"Oczywiście, że bym porozmawiała z Pauliną. Nie wiem, jaki to byłby temat, jaka byłaby to rozmowa, bo pewnie też od tego by dużo zależało. Fajnie się miło i dobrze różnić i akceptować to, że jeden lubi takie, a drugi lubi takie. Byle zawsze być dobrym dla drugiego człowieka" - powiedziała Plotkowi Krzan.

Smaszcz na cenzurowanym w "PnŚ"

Warto przypomnieć, że Smaszcz w przeszłości często gościła w "Pytaniu na śniadanie", jednak od kiedy jej były mąż Maciej Kurzajewski związał się z Katarzyną Cichopek, z wiadomych przyczyn stało się to niemożliwe.

Występ Pauliny Smaszcz w porannym programie z pewnością przyniósłby znaczący wzrost oglądalności. Jej ostra retoryka, niewyparzony jezyk i kontrowersyjne, jadowite komentarze są gwarancją zainteresowania publiczności. Z drugiej strony zmieniłoby to śniadaniowy format w coś na kształt freak fight.

Krzan na ślubie Kurzajweskiego i Chochopek

Izabella Krzan wyznała też, że nie ma pewności, czy znalazłaby się na liście gości ślubnych Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

"Nie żyję ich prywatnym życiem. Nie wiem, czy byłabym na liście gości. Życzę im dużo szczęścia" - tłumaczyła  prezenterka.

Zobacz też:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy