Reklama
Reklama

Oto nowa partnerka Hakiela. Już zaczynają się plotki

Marcin Hakiel nie próżnuje ani w tańcu, ani w życiu prywatnym. Dopiero co ucichły plotki po rzekomym romansie z Magdą Stępień, a już pokazuje się z nową partnerką na Instagramie. Widać, że nauka z budowania napięcia i przyciągania nowych obserwatorów nie poszła w las. Wczoraj wieczorem były mąż Katarzyny Cichopek pokazał się z nową partnerką, której twarzy nie pokazał. Jednak wiemy, kim jest jego nowa towarzyszka!

Oto nowa partnerka Hakiela. Wiemy, kim jest

Marcin Hakiel pokazał na Instagramie, że spotkał się z nową kobietą. Co więcej, oboje elegancko ubrani wybrali się na wernisaż do galerii sztuki Fijewski w Warszawie. Marcin, jak na prawdziwego dżentelmena przystało, przed wyruszeniem w drogę wręczył kobiecie bukiet kwiatów.

Wiemy, kim jest nowa partnerka Hakiela. Oto kolejna tajemnicza Dominika

Jak udało nam się dowiedzieć od tajemniczego informatora, Marcin Hakiel spotkał się z Dominiką, która prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @_de_bonbon_.

Reklama

Para postanowiła razem wybrać się na wernisaż do galerii i opublikowali na swoich social mediach (prawie) identyczne zdjęcia. Jedyne co mogło się zmienić to kąt robienia zdjęcia. Reszta, czyli mieszkanie, stylizacje, i kwiaty pasują jak ulał. Choć Marcin Hakiel nie zdecydował się zdemaskować wizerunku towarzyszki.

Nowa partnerka Hakiela. Kocha podróże i Beyonce

Obserwując profil Dominiki na Instagramie można powiedzieć, że najwięcej zdjęć na jej Instagramie pochodzi z podróży. Instagramerka była m.in. na greckiej Krecie, w Marmaris w Turcji, w Paryżu, w Dubaju, czy na Zanzibarze.

Sądząc też po ilości filmików z koncertu Beyonce w Warszawie, można stwierdzić, że Polka jest jej wielką fanką. Dominika na Instagramie chwali się stylizacjami, a także okazuje swoje lukusowe życie. Na jednym ze zdjęć, Dominika przytula się do psa, który należy do... influencera Marcina Dubiela. Polski show-biznes jednak naprawdę jest mały...

Myślicie, że taka partnerka pasuje do Hakiela?

Zobacz też:

Co za wieści. Ledwie Hakiel rozstał się z Dominiką, a już pokazał się z nową kobietą

Martwią się o Hakiela. Dostrzegli coś niepokojącego: "wciąż cierpi"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy