Reklama
Reklama

Co za wieści. Ledwie Hakiel rozstał się z Dominiką, a już pokazał się z nową kobietą

Marcin Hakiel nie przestaje zaskakiwać, a jednocześnie podsycać zainteresowania wokół swojej osoby. Dopiero co narobił szumu wywiadem u Kuby Wojewódzkiego, a teraz znów będzie o nim głośno. Powód? Były mąż Kasi Cichopek pokazał właśnie zdjęcie z randki(?), ujawniając się z tajemniczą towarzyszką, której wręczył piękne kwiaty.

Marcin Hakiel widziany z nową kobietą

Marcin Hakiel wie, jak zaskoczyć. Jeszcze nie opadły emocje po jego ostatnim związku z niejaką Dominiką, a także plotkach o romansie z Magdą Stępień, a już pokazał się z nową kobietą. Jeszcze niedawno tancerz sugerował, że po zerwaniu z Dominiką jest singlem i jest mu z tym dobrze. Najwidoczniej jednak zatęsknił za spotykaniem się z kobietami.

W czwartek wieczorem na jego instastory pojawiły się zdjęcia ze spotkania z tajemniczą kobietą. Na fotkach widzimy nieznajomą kobietę, która jednak nie została pokazana w całości. Możemy za to obserwować jej elegancki płaszcz i złote buty. Na kolejnym ujęciu z kolei widzimy, jak trzyma piękny bukiet kwiatów.

Reklama

Wprawdzie nie oznacza to jeszcze na sto procent, że to nowa partnerka tancerza, jednak wiele na to wskazuje. Hakiel wybrał się z tajemniczą towarzyszką na do galerii sztuki. Na tę okazję oboje założyli odświętne stroje.

Hakiel i jego towarzyszka wybrali się do galerii sztuki

Jako że fotki zostały zamieszczone na instastory, a nie w poście, fani nie mają możliwości skomentowania ich. Niedawno jednak ochoczo wypowiadali się na temat innej kobiety obecnej w życiu, a mianowicie jego partnerki tanecznej Hani, z którą nagrał zmysłową rumbę. Ona jednak prywatnie jest zakochana w innym mężczyźnie, zatem to raczej nie ona towarzyszyła Hakielowi podczas wystawy w galerii sztuki.

Jako że ostatnio Hakiel słynie z podsycania informacji o sobie, zapewne wkrótce dowiemy się, kim jest tajemnicza towarzyszka.

Zobacz też:

Marcin Hakiel zaskoczył nagraniem. Spełnił swoje wielkie marzenie

Marcin Hakiel zachwycił w romantycznym tańcu z pięknością. Fani zauroczeni 

Cichopek pojechała do Zakopanego bez Kurzajewskiego. To tam 15 lat temu brała ślub z Hakielem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama