Reklama
Reklama

Cichopek w tarapatach. Została okradziona i pilnie przestrzega fanów: "Oszustwo"

Katarzyna Cichopek jest ulubienicą polskich mediów. Znana z serialu "M jak miłość" aktorka umila też czas widzom o poranku w programie "Pytanie na śniadanie". Celebrytka prowadzi aktywny zawodowo tryb życia, jest zabiegana i przez to pewnie oszuści myśleli, że nikt tego nie zauważy... Głęboko się mylili, a Kasia Cichopek zareagowała od razu.

Cichopek w tarapatach. Została okradziona i pilnie przestrzega fanów

Katarzyna Cichopek nie ustrzegła się przed chciwością internetowych oszustów. Niestety to nie jest jedyny przypadek, kiedy to złodzieje tożsamości naciągają naiwne osoby w sieci. Na kradzież wizerunku został narażony też narzeczony prezenterki "Pytania na śniadanie", Maciej Kurzajewski. Inne polskie gwiazdy też musiały mierzyć się z oszustwami, wśród nich była m.in. Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa, Dominika Gwit, Maryla Rodowicz, Jan Wieczorkowski, a ostatnio nawet Krzysztof Ibisz.

Reklama

Ukradli wizerunek Katarzyny Cichopek. Reklamowali... środki na odchudzanie

Sławne osoby są najczęściej narażone na kradzież wizerunku, a internetowi oszuści bez ich wiedzy reklamują nielegalne konkursy, produkty na odchudzanie, czy inne preparaty mające działać cuda.

W przypadku Katarzyny Cichopek oszuści podpatrzyli, że aktorka często reklamuje różne produkty na swoim Instagramie, a także często ćwiczy. Nie dość, że zdjęcia Cichopek zostały użyte bezprawnie, dotyczyło to środków na odchudzanie, które mogą

Widzisz podejrzaną reklamę z celebrytą? Uważaj!

Kradzież wizerunku i użycie go bez wiedzy danej osoby jest przestępstwem, a oszuści działają perfidnie - podpatrują życie gwiazd, aby mogli zdobyć zaufanie ich fanów. Nigdy nie klikaj w podejrzane linki, nie podawaj swoich danych osobowych, numeru konta i pinu/hasła do logowania w banku online. Złodzieje przechwytują informacje i pozbawiają ludzi oszczędności życia.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy