Reklama
Reklama

"Love Island 8". Oto uczestnicy Casa Amor. Rozbiją związki na Wyspie Miłości?

Na "Love Island. Wyspie miłości" może zdarzyć się wszystko. Konkurencja na wyspie robi się coraz ostrzejsza, a najbardziej zadowoloną z nowych uczestników jest Weronika. Czy związek Laury i Armina, a także Bartka i Lori przetrwa zauroczenie nowymi, gorącymi Islanderami? O tym przekonamy się już dziś na Wyspie miłości o 21:00 w TV4.

Na "Love Island 8" rozpoczyna się Casa Amor!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

We wczorajszym odcinku wśród Islanderów rozpoczęła się Casa Amor. Najpierw dziewczyny spakowały walizki i z radością powędrowały do nowej willi. Nie zagrzały jednak w niej długo miejsca, bo... wróciły do starej rezydencji. Jednak od wejścia czekali na nie nowi przystojniacy, którzy mają szansę zawładnąć ich sercami na "Love Island. Wyspa miłości 8". Weronika była wniebowzięta, bo już upatrzyła sobie Patryka.

Reklama

Panowie również trafili do willi Casa Amor, aby poznać cztery, gorące Islanderki. Armin, choć na początku wydawał się, że nie będzie zwracał uwagi na nowe uczestniczki, to jak tylko je zobaczył to szybko zmienił zdanie. Czy Laura będzie miała powody do niepokoju? Nowe Islanderki są piękne, gorące i... gotowe ukraść serca panów. Czy dojdzie do rozpadu związku Laury i Armina, a także Bartka i Lori? Najpierw poznajcie uczestników Casa Amor!

"Love Island 8". Casa Amor: Mateusz i Kuba

Mateusz Szewczyk ma 27 lat. Pracuje w szpitalu jako sanitariusz. Prowadzi spontaniczny tryb życia, od dziecka związany ze sportem, fan motoryzacji. Był w 10-letnim związku, aktualnie gotowy na nową relację.

Kuba Stanisławski ma 25 lat. Pasjonat MMA oraz piłki nożnej. Singiel od około roku. Nie obawia się obowiązków domowych, potrafi ugotować i posprzątać. W relacji stawia na otwartość i komunikację.

"Love Island 8". Casa Amor: Oliwia i Nikoletta

Oliwia Kamer ma 23 lata i mieszka w Łodzi. Oliwia zajmuje się modelingiem, trenuje gimnastykę sportową i akrobatykę. Działa w organizacjach ratujących zwierzęta. Sama adoptowała dwa psy i kota. Preferuje relacje długoterminowe, jej ideał mężczyzny to zwariowany typ "miśka". Zazwyczaj dominująca, lubi podrywać i flirtować, jest zwariowana i spontaniczna

Nikoletta Markuzel na 26 lat i pochodzi ze Szczecina .Z wykształcenia jest kosmetologiem. Na wyspie szuka miłości. W związku jest bardzo uczuciowa, empatyczna oraz gotowa na dziecko. Uwielbia sport. Jej wymarzony facet powinien być zabawny wierny i szczery.

"Love Island 8". Casa Amor: Patryk i Przemek

Patryk Grzelczyk ma 25 lat. Kierowca pojazdów ciężarowych prowadzi, rodzinną działalność gospodarczą. Szczery do bólu, wszędzie go pełno, samiec alfa

Przemek Mocio ma 23 lata i mieszka w Poznaniu. Interesuje się nieruchomościami. Jest czuły, zabawny i nigdy się nie nudzi. Szuka wariatki, która dorówna jego charakterowi.

"Love Island 8". Casa Amor: Oliwia i Sofi

Oliwia Kwapińska ma 22 lata i mieszka w Łodzi. Fotomodelka, singielka od 8 miesięcy. Jest spontaniczna, uwielbia sport, przez 6 lat trenowała akrobatykę. Na Wyspę przyjechała po miłość, jej typ mężczyzny to wysoki brunet, z tatuażami. W relacji ważna jest dla niej komunikacja i szczerość.

Sylwia Hojka ma 30 lat i z zawodu jest DJ-ką. Sofi jest z wykształcenia absolwentką administracji. Na co dzień działa jako DJ-ka.Pociągają ją faceci z poczuciem humoru, brązowymi oczami i tatuażami. Pasjonuje się modą i geopolitykąJej magiczną mocą jest bystrość umysłu, a jej motto życiowe to "Never give up"

"Love Island 8". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go.

Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 8" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy