Reklama
Reklama

Ledwie gruchnęły plotki o Pakosińskiej, a tu kolejna sensacja. Stąd pomyłka z gwiazdorem TVN

Plotki o rzekomym przejściu Bartka Jędrzejaka do „Pytania na śniadanie” ostatecznie rozeszły się po kościach, za to wiele wskazuje na to, że w śniadaniówce TVP pojawi się dziennikarz o podobnym nazwisku. Piotr Jędrzejek najprawdopodobniej stworzy duet z Katarzyną Pakosińską.

Po tym, gdy w grudniu zeszłego roku nowa ekipa zaczęła swoje porządki na Woronicza, z „Pytania na śniadanie” zniknęli wszyscy dotychczasowi prowadzący. Niektórzy, jak Anna Popek, pozostają na umowie o pracę, ale nie pojawiają się w grafiku. Jak wyznała prezenterka w rozmowie z Radiem Zet, oficjalnego wymówienia wciąż nie dostała

Reklama

Szlaki nowym prowadzącym przecierali Joanna Górska i Robert Stockinger, wkrótce potem dołączyli do nich Klaudia Carlos i Robert El Gendy oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Bartek Jędrzejak postawił sprawę jasno

Z tą trzecią parą było sporo zamieszania, bo wydawało się, że duet z Dowbor stworzy Bartek Jędrzejak. Prezenter pogody, od 2006 roku związany z TVN, dziennikarskie szlify zdobywał przed laty w TVP

Dla niego byłby to więc w pewnym sensie powrót do korzeni. Jednak w rozmowie z Pomponikiem przyznał, chociaż sam chętnie oglądałby siebie w parze z Katarzyną Dowbor, to do mediów publicznych na razie się nie wybiera.

Jak zapewnił, praca w „Dzień Dobry TVN”, gdzie zapowiada pogodę, łącząc się ze studiem z różnych zakątków kraju, sprawia mu wiele radości i zawodowej satysfakcji. Jak wyznał Pomponikowi:

„Kocham to, co robię. Kocham podróże, kocham spotykać ludzi, w życiu by  nie odwiedził tylu miejsc, gdybym nie robił tego, co robię”. 

Katarzyna Pakosińska dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie"

Z czasem do grona nowych prowadzących „Pytania na śniadanie” dołączyli Beata Tadla i Tomasz Tylicki, a obecnie trwają spekulacje, kto zasiądzie w studiu jako piąty duet. 

Odkąd 15 lutego na oficjalnym profilu programu pojawiła się zapowiedź, że piątą parą prowadzących będą „Kasia i Piotrek”, w mediach aż huczy. 

Jak twierdzi „Świat Gwiazd”, jest niemal pewne, że chodzi o Katarzynę Pakosińską. Z wykształcenia polonistka, z zawodu artystka kabaretowa, aktorka i autorka książek o Gruzji, podczas pisania których tak się inspirowała cudzymi publikacjami, że pojawiły się podejrzenia o plagiat, żona gruzińskiego księcia, uchodzi za osobę wszechstronnie utalentowaną. 

Do tej pory sprawdziła się jako prowadząca podczas dużych gal, m.in. Telekamer i Festiwalu w Opolu, a w programach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Taniec z gwiazdami” dowiodła, że dysponuje także niezłym głosem i poczuciem rytmu. 

Piotr Jędrzejek i Katarzyna Pakosińska: duet marzeń?

Pytanie, kogo dostanie do pary, pozostawało otwarte. Jak twierdzi Pudelek, współprowadzącym Pakosińskiej zostanie Piotr Jędrzejek. 

Na ten trop może wskazywać fakt, że w grudniu pożegnał się ze swoim dotychczasowym miejscem pracy, Telewizją Polsat. Od stycznia pracuje w TVP, gdzie prowadzi programy publicystyczne w TVP Info oraz „Panoramę”. 

Mogłoby się wydawać, że dziennikarz, związany z programami informacyjnymi, nie pasuje do śniadaniówki. Ale są przecież precedensy. Joanna Racewicz, zanim w 2016 roku została jedną z twarzy „Pytania na śniadanie”, też prowadziła „Panoramę”. Tomasz Wolny przez minione 8 lat łączył prowadzenie „Panoramy” z „Pytaniem na śniadanie”. Zaś Beata Tadla, jedna z nowych prowadzących śniadaniówki TVP,  była przez 4 lata związana z telewizyjnymi „Wiadomościami”. 

Zobacz też:

Zamieszanie wokół nowej pary prowadzących "Pnś". Padło zaskakujące nazwisko

Zaskoczyła wyznaniem o małżeństwie z gruzińskim księciem. Wymowne słowa

Po czterech latach wraca do TVP. Zostanie prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy