Reklama
Reklama

Zamieszanie wokół nowej pary prowadzących "Pnś". Padło zaskakujące nazwisko

Producenci „Pytania na śniadanie” zrobili w programie istną rewolucję i wymienili całą ekipę prowadzących. W ich miejsce zatrudnili nowych, ale jeszcze nie odsłonili wszystkich kart. Zdradzili za to, że ostatnią parą „zwerbowaną” do prowadzenia śniadaniówki będą Kasia i Piotr. I tu zaczęły się domysły. Wedle nieoficjalnych informacji, ową Kasią jest Katarzyna Pakosińska, która dotąd nie pojawiała się w zestawieniach potencjalnych nazwisk…

Zamieszanie wokół ostatniej pary prowadzących "Pnś"

Obserwatorzy instagramowego profilu "Pytania na śniadanie" w czwartkowe popołudnie mogli przeczytać, że już wkrótce zobaczą na ekranie nową parę prowadzących. Nie zdecydowano się zaprezentować ich sylwetek, za to pojawiły się ich imiona. A więc nową parą prowadzących ma zostać niejaka Katarzyna i niejaki Piotr.

Co ciekawe, jeszcze do niedawna media donosiły, że w tej roli zobaczymy Paulinę Drażbę i Mateusza Szymkowiaka. Teraz jednak już jest pewne, że to nie oni poprowadzą "Pnś".

Reklama

Katarzyna Pakosińska nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"?

Co ciekawe, teraz na liście nazwisk pojawiła się nowa osoba, która wcześniej nie była wymieniana wśród potencjalnych kandydatów, a raczej kandydatek. Mowa o Katarzynie Pakosińskiej, która - wedle nieoficjalnych - informacji Świata Gwiazd, jest właśnie ową Kasią zapowiadaną przez producentów "PnŚ" do roli ostatniej prowadzącej.

Wciąż pozostaje niewiadome, kim ma być jej partner. Wśród typów internautów wymienia się m.in. Piotra Jędrzejaka czy Piotra Gąsowskiego.

O tym, kto realnie pojawi się w studiu "PnŚ" jako ostatnia para prowadzących, przekonamy się we wtorek, 20 lutego. Wiadomo natomiast, że więcej zmian producenci póki co nie przewidują.

"Docelowo ma być tak, że każda para będzie prowadziła “Pytanie na śniadanie" w konkretnym dniu tygodnia, a w weekendy będą się zmieniały" - wyznała jakiś czas temu Wirtualnym Mediom producentka "PnŚ", Kinga Burzyńska.

Przypomnijmy, że dotychczasowymi prowadzącymi, którzy zastąpili poprzednia ekipę, są: Robert Stockinger i Joanna Górska, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Zobacz też:

Katarzyna Pakosińska ujawnia: mąż uratował jej życie

Motyka dopiero co stracił pracę, a teraz takie wieści. To nie były plotki o nim i Pakosińskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Pytanie na śniadanie" | Katarzyna Pakosińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy