Reklama
Reklama

Kto zarządza kontem Zdrójkowskiego z "Rodzinki.pl"? Szczera odpowiedź ojca!

Adam Zdrójkowski (23 l.) to aktor znany m.in. z serialu "Rodzinka.pl". Karierę rozpoczął w wieku trzech lat i choć bardzo dobrze sobie radzi w show-biznesie, ma utrudniony dostęp do części ze swoich pieniędzy. Jak to możliwe?

Kim jest Adam Zdrójkowski?

Adam Zdrójkowski od wielu lat jest obecny w show-biznesie. Widzowie znają go przede wszystkim z "Rodziny zastępczej" oraz "Rodzinki.pl". W 2022 roku aktor zagrał w trzech hitach: "Krime Story. Love Story", filmie i miniserialu "Furioza" oraz produkcji "Święta inaczej", gdzie wystąpił z byłą ukochaną, Wiktorią Gąsiewską. Na Instagramie obserwuje go ponad milion osób.

Reklama

Adam przez wiele lat związany był ze wspomnianą powyżej Wiktorią Gąsiewską, z którą silniejszą więź stworzył na planie serialu "Rodzinka.pl", choć tak naprawdę znają się od dziecka. W zeszłym roku doszło do głośnego rozstania.

W sierpniu 2022 roku przyłapano Adama na randce z Vanessą Rojewską, jednak od tamtego czasu niewiele słyszy się na temat miłosnego życia aktora. Jedynie tata aktora napomknął na ten temat w jednym z wywiadów, podpowiadając fankom, że serce gwiazdy może być już zajęte.

Czytaj tutaj: Ojciec Adama Zdrójkowskiego się wygadał. Wyjawił, czy jego syn jest w nowym związku!

Adam Zdrójkowski w "Azja Express"

Adam Zdrójkowski razem z tatą Dariuszem bierze udział w najnowszej edycji programu "Azja Express". Razem wybrali się w podróż po Turcji, Gruzji oraz Uzbekistanie - bez żadnych pieniędzy, co jest jedną z zasad programu. Oprócz nich w programie biorą udział takie sławy jak Andziaks i jej mąż Luka czy Czesław Mozil z żoną Dorotą.

Choć wyniki nie są jeszcze znane, uczestnicy show chętnie udzielają wywiadów na temat swoich przygód. Okazję do zadania pytań wykorzystał m.in. "Super Express". 

Reporter zapytał Adama, kiedy otrzymał dostęp do pieniędzy zarobionych przed 18 rokiem życia.

Adam o dostępie do pieniędzy. Odpowiedź szokuje!

Adam odpowiedział, że nie dostał pieniędzy, gdy został pełnoletni, a na pewno nie zostały mu one "przesłane tak o". Pieczę nad pieniędzmi dalej trzyma mama, bo choć młody aktor ma do nich dostęp, są trzymane na jej kontach. Korzysta z tego, co zarabia "na bieżąco", a mama dobrze sprawdzała się w roli osoby pilnującej stanu konta przez 20 lat, dlatego się nie martwi. 

"Kiedyś do mnie na pewno trafią" - dodał.

Dariusz Zdrójkowski o pieniądzach syna

Tata aktora również postanowił opowiedzieć w tym samym wywiadzie o swoich przeżyciach związanych z wydawaniem pieniędzy przez syna. Okazuje się, że na początku dla rodziców był to ogromny problem. 

"To jest w pewnym sensie zawsze problem, kiedy dzieci zaczynają zarabiać. Oni zaczęli w dosyć młodych latach i na początku mieliśmy problem, bo słyszeliśmy: "mamo, tato, kup mi to, tamto", z drugiej strony nie można odmówić, bo powie: "oddaj pieniądze, sam sobie kupię", więc bywały rozterki, ale dostęp do pieniędzy dostał wtedy, kiedy faktycznie zaczął myśleć o tym, do czego służą pieniądze".

Skoro rodzina doszła do porozumienia na takim polu, na pewno są zgraną ekipą! Można zaobserwować to również w programie "Azja Express", śledząc przygody Adama i jego taty.

Czytaj też:

Adam Zdrójkowski zbankrutował? Jego bar zamknął się na amen mimo pomocy finansowej od fanów!

Adam Zdrójkowski szczerze o nowym związku Gąsiewskiej! Czego jej życzy? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Znamy listę uczestników "Azja Express 3". Niektóre nazwiska zaskakują!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Azja Express
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy