Reklama

Reklama

Reklama

Król Karol III zalicza serię wpadek. Kolejny problem z piórem? Nagranie to prawdziwy hit internetu

Król Karol III zalicza ostatnio serię niezręcznych wpadek. Najpierw w podpisywaniu ważnych dokumentów przeszkadzał mu bałagan na stole, teraz szereg problemów sprawiło zepsute pióro. Nie ma co do tego wątpliwości, że świeżo upieczony król będzie miał teraz awersję do składania podpisów na dokumentach...

Karol III został nowym monarchą Wielkiej Brytanii

Król Karol III oficjalnie 10 września 2022 został nowym monarchą Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Choć do tej zaszczytnej roli przygotowywał się od dziesięcioleci, swoje panowanie zaczął od serii wpadek, które oczywiście błyskawicznie zostały zauważone i zdążyły już zrobić furorę w internecie.

Do pierwszej niezręcznej sytuacji doszło w sobotę, podczas podpisywania Proklamacji Królewskiej. Wydarzenie było transmitowanie przez BBC - cały świat dosłownie patrzył nowemu władcy na ręce - nic dziwnego, że Karol czuł się trochę stremowany.

Reklama

Jednak z równowagi wytrąciło go dopiero etui na przybory do pisania, bowiem zajmowało zdecydowanie zbyt wiele miejsce na niedużym biurku, przy którym zasiadł władca. Internauci komentują, że stół nadawałby się lepiej do spożywania jednoosobowego posiłku, niż do podpisywania ważnych dokumentów.

Całą sytuację można prześledzić na poniższym filmiku:

Król Karol w kolejnej niezręcznej sytuacji z piórem

Do innej nietypowej sytuacji doszło też przed Pałacem Buckingham, przed którym tajemnicza kobieta złapała i pocałowała nowego króla. Musiała potem tłumaczyć się ze swojego zachowania przed kamerami.

Jakby tego było mało, Karol III zaliczył niedawno kolejną wpadkę z przyborami do pisania w roli głównej.

Tym razem monarcha pojawił się w Belfaście. Tam został poproszony o wpis do księgi gości zamku Hillsborough. Niestety i tym razem nie obyło się bez problemów, okazało się bowiem, że z pióra, które trzymał władca, zaczął wylewać się atrament.

Jak widać na udostępnionym przez media nagraniu, zrażony już wcześniejszymi niepowodzeniami w podpisywaniu, król Karol po kolejnej nieudanej próbie złożenia parafki, oddaje niesforne pióro swojej małżonce.

Nowy władca Zjednoczonego Królestwa wstał sfrustrowany od stołu i zaczął wycierać ręce w chusteczkę. Na pomoc rzuciły się też obecne w sali osoby - jeden z panów za wszelką cenę próbował zakręcić zepsuty przyrząd do pisania.

Oczywiście całe zajście uchwyciły wszędobylskie kamery:

To już druga tego typu wpadka z piórem w tym tygodniu. Czy to ma związek z tym, że palce monarchy nie należą do najszczuplejszych?


Zobacz też:

Książę Harry był izolowany w Balmoral. Nie spotkał się z Karolem i Williamem

Księżna Camilla rywalizowała z Dianą nawet w dniu jej ślubu. Wielki nietakt

Król Karol III i jego "kiełbasiane palce". Oznaczają chorobę?

Karol III objął brytyjski tron. Brytyjczycy na tym stracą finansowo?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy