Reklama
Reklama

Król Karol III pocałował się z kobietą z tłumu... Złamanie protokołu

Król Karol III (73 l.) wyszedł na spotkanie Brytyjczykom, którzy pragnęli uczcić jego sukcesję po śmierci królowej Elżbiety II. Nikt nie mógł przewidzieć, że w trakcie serdecznych powitań ze zgromadzonymi przed Pałacem Buckingham ludźmi dojdzie to wielkiego skandalu. Tajemnicza kobieta złapała króla i pocałowała go. Nagranie błyskawicznie trafiło do sieci. Kim jest wielbicielka nowego władcy?

Król Karol III: spotkanie z poddanymi

Śmierć królowej Elżbiety II sprawiła, że w rodzinie królewskiej nastąpiły duże zmiany. Bez wątpienia największa rewolucja zaszła w życiu nowego monarchy, króla Karola III. Syn zmarłej królowej stanął przed wyzwaniem, do którego był przygotowywany przez całe życie.

Poddani wciąż nie mogą pogodzić się z odejściem królowej Elżbiety II. Każdego dnia przed Pałacem Buckingham gromadzą się tłumy ludzi, pragnących złożyć hołd zmarłej. Żałoba na Wyspach Brytyjskich przeplata się z radosnymi momentami związanymi chociażby z zaprzysiężeniem nowego władcy. Po mianowaniu na króla, Karol III wyszedł przed budynek, aby spotkać się z rozradowanymi poddanymi.

Reklama

Tłum tłoczył się wzdłuż barierek. Każdy marzył o tym, aby chociaż przez parę sekund uścisnąć dłoń nowego monarchy lub zamienić z nim parę słów. Bez wątpienia król Karol III nie spodziewał się, że powitanie będzie aż tak serdeczne. W pewnej chwili jedna z kobiet czule objęła władcę i pocałowała w policzek. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery, a urocze nagranie obiegło świat. 

Na krótkim filmiku widać, że król Karol III ani przez moment nie sprzeciwiał się zachowaniu kobiety. Pozwolił się objąć, a po otrzymaniu soczystego buziaka uśmiechnął się i poszedł dalej. Wielbicielka króla szybko została namierzona. Kobieta musiała tłumaczyć się ze swojego zachowania przed kamerami. Dlaczego to zrobiła?

Król Karol III pocałował się z kobietą z tłumu...

Błyskawicznie udało się ustalić, że kobietą, która ucałowała króla Karola III jest niejaka Janny Assiminios. 73-latka mieszka w północnym Londynie. W wywiadzie dla stacji CNN opowiedziała o tym, dlaczego zareagowała w tak zadziwiający sposób. Czy jest psychofanką? A może po prostu darzy nowego monarchę skrytym uczuciem?

Cypryjka nie miała świadomości, że jej zachowanie jest niestosowne. Z jej słów wynika jednak, że monarcha pozwolił sobie na chwilę zapomnienia i zgodził się na złamanie protokołu. Zgodnie z obowiązującymi zasadami, podczas publicznych spotkań z poddanymi zebranym nie wolno dotykać przedstawicieli rodziny królewskiej, obejmować ich, ani podawać ręki na powitanie. 

Ewentualny kontakt może nastąpić wyłącznie w sytuacji, gdy inicjatywa wyjdzie ze strony członka rodziny królewskiej. Wygląda na to, że król Karol III nie zamierza zważać na reguły protokołu i na pierwszym miejscu stawia dobre relacje z poddanymi. Jak donoszą brytyjskie media, monarcha wcale nie poczuł się zniesmaczony zachowaniem kobiety z tłumu, lecz zareagował na nie z entuzjazmem. Janny Assiminios również miło wspomina całe zdarzenie. Twierdzi, że król Karol III "był uroczy" i uśmiechnął się do niej.  

Zobacz też:

Meghan Markle chciała zapaść się pod ziemię. Wstyd jej za to, co wygadywała w mediach?

Iga Świątek. Tak jej mama zareagowała na wygraną córki w US Open 2022: "Czuję radość i dumę"

"Love Island. Wyspa miłości". Niewinna zabawa przerodziła się w burzliwy konflikt

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy