Reklama
Reklama

Klaudia Halejcio o milionowym kredycie! Złożyła już wniosek o wakacje kredytowe: "Mogliby jeszcze pomóc"

Klaudia Halejcio (31 l.) jest bardzo pracowitą influencerką i aktorką. Nic dziwnego, ponieważ jej kolosalny kredyt mógłby być podzielony na kilka osób. Dla Pomponika Halejcio udzieliła krótkiego wywiadu na temat wakacji kredytowych. Jak skomentowała pomoc od państwa? "Mogliby jeszcze pomóc"!

Klaudia Halejcio była tegoroczną świadkową na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Aktorka wystąpiła w nieziemskiej kreacji, od której nie można było oderwać wzroku. Za kulisami Klaudia udzieliła reporterowi Pomponika krótkiego wywiadu, na temat którego swego czasu rozgrzewał wszystkie portale plotkarskie.

Klaudia Halejcio o milionowym kredycie!

Klaudia Halejcio znana jest z żartowania na różne tematy. Wielomilionowy kredyt na willę, którego rata może wynosić nawet 30 tys. złotych miesięcznie, również był obiektem żartów. Niestety uśmiech zrzedł aktorce, kiedy stopy procentowe zaczęły rosnąć z dnia na dzień i raty zaczęły być przytłaczające.

Reklama

Jak wówczas gwiazda tłumaczyła szalejące wzrosty zobowiązań finansowych?

Aktorka mówiła, że czuje się oszukana, ponieważ gdy decydowała się na kredyt, to nie miała pojęcia, że raty ulegną zmianie.
"Moim największym marzeniem było mieć piękny dom. Na początku spełnieniem było mieszkanie, które sprzedałam, żeby mieć ten dom z marzeń (...) To jest trudne, bo to jest takie trochę oszustwo, kto ma kredyt to rozumie. Umówmy się, to jest oszustwo (...) Nagle okazuje się, że ta rata jest dwa razy większa i jest to trudne" - żaliła się Klaudia.

Dla przypomnienia: willa Klaudii Halejcio kosztuje 9 milionów złotych, a metraż to aż 520 m2!

Klaudia Halejcio złożyła wniosek o wakacje kredytowe: "mogliby jeszcze pomóc"

Politycy wprowadzili tzw. wakacje kredytowe, które miałyby pomóc osobom, które mają do spłaty kredyty hipoteczne. Jak zareagowała na pomoc rządu aktorka?

"Tak, coś tam było podpisane. Ponoć jest super" - śmiała się Klaudia.

Nasz reporter zapytał wprost: "Czy będziesz jechała na wakacje kredytowe? Złożyłaś wniosek i dlaczego się na to zdecydowałaś?"

"Ale czemu nie? Myślę, że jeszcze mogliby popracować [rządzący - przyp. red.] Jest wiele osób, którym ta sytuacja naprawdę przyspożyła dużo łez i trudu w życiu. Myślę, że jest to jakieś ułatwienie, ale mogliby coś jeszcze pomóc"

Jednak, czy aktorka ma jakiś pomysł na to, w jaki sposób politycy mogliby jeszcze bardziej pomóc kredytobiorcom? Niestety nie za bardzo...

"Myślę, że moja wypowiedź nie spowoduje, że coś zmienię. Ci, co są na odpowiednim miejscu to powinni znać rozwiązanie i potrzeby osób, które tego potrzebują" - dopowiedziała aktorka.

Myślicie, że politycy jeszcze pomogą?

Zobacz też:

Festiwal Weselnych Przebojów w Polsacie: Na scenie Golec uOrkiestra, Boys, Sławomir

Festiwal Weselnych Przebojów w Polsacie: Klaudia Halejcio w połyskującej kreacji jako świadkowa

Klaudia Halejcio pokazała nową fryzurę. Co za metamorfoza!

Inflacja dosięgła gwiazdy. Halejcio skorzysta z wakacji kredytowych? Ma kredyt na miliony

Klaudia Halejcio ujawnia kulisy swojego ślubu. W końcu powie "tak"?!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama