Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio w obłędnej kreacji na Festiwalu Weselnych Przebojów. Co za widok!

W Mrągowie 12-13 sierpnia odbywa się kolejna edycja festiwalu Weselnych Przebojów zorganizowana przez stację Polsat. Na deskach amfiteatru występują największe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Poza tańcem i szaloną zabawą, widzowie Polsatu mogą podziwiać wspaniałe kreacje prowadzących. Jako świadkowie - w tym roku wystąpili Klaudia Halejcio i Łukasz Żak. Jak wyglądali?

Noc pełna Weselnych Przebojów

12 sierpnia w Mrągowie ruszyła kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów. Oprócz fantastycznych koncertów, widzowie Polsatu mają okazję podziwiać wspaniałe kreacje uczestników imprezy.

Zabawę pierwszego dnia poprowadzili znani z "Tańca z Gwiazdami" Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

Tym razem w roli państwa młodych wystąpili Andrzej Kozłowski i rodowita Ślązaczka - Ewelina Wojtak. Oboje wyglądali olśniewająco w strojach ślubnych!

W roli świadków, widzowie Polsatu mieli okazję zobaczyć parę młodą ubiegłorocznej edycji festiwalu - Klaudię Halejcio i Łukasza Żaka!

Reklama

Aktorka wystąpiła w połyskującej srebrnej sukience z bufiastymi rękawami. Kreacja odsłaniała jej piękne nogi, od których nie można było oderwać wzroku!

Elegancki strój dopełniły beżowe szpilki ze srebrnym zdobieniem dobranym pod kolor sukienki.

Pan młody postawił na klasyczny garnitur, ale całość podkreślił czerwoną kamizelką z florystycznym wzorem. Taki dodatek nie mógł pozostać niezauważony!

Zobaczcie sami jak prezentowali się świadkowie:

Klaudia Halejcio powie sakramentalne "tak"?

Za kulisami aktorka spotkała swojego byłego chłopaka Tomasza Barańskiego. Para poznała się podczas realizacji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

W wywiadach zapewniali, że są szczęśliwi, lecz związek nie przetrwał próby czasu i zamiast zaręczyn - doszło do rozstania.

Teraz Halejcio związana jest z Oskarem Wojciechowskim. Pytana przez dziennikarzy o plany na przyszłość, mówi nieśmiało, że nie spieszy się do ołtarza.

Czy po Festiwalu Weselnych Przebojów zechce sama zorganizować własne wesele?

Drugi dzień Festiwalu Weselnych Przebojów

Dziś na scenie pojawili się muzycy Golec uOrkiestry, a także Urszula, Boys i Marcin Miller. Sławomir porwał do tańca publiczność wykonując swój największy przebój "Miłość w Zakopanem".

Jutro, czyli 13 sierpnia, w Mrągowie będziemy świętować 25-lecie istnienia zespołu "Ich Troje". Grupa wykona swoje największe przeboje. W ramach gościnnych występów na scenie jubilatom mają towarzyszyć fantastyczni goście, w tym między innymi Doda i pierwsza wokalistka grupy - Justyna Majkowska.

Razem z liderem tria wystąpią także jego dzieci: Xavier oraz Etiennette, która coraz śmielej radzi sobie na scenie!


Zobacz też:

Klaudia Halejcio ujawnia kulisy swojego ślubu. W końcu powie "tak"?!

Halejcio powiesiła przy jacuzzi obraz z czerwoną panterą. Kosztował ją aż 18 tys.!

Inflacja dosięgła gwiazdy. Halejcio skorzysta z wakacji kredytowych? Ma kredyt na miliony

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama