Reklama

Reklama

Reklama

Wielkie wesele w Polsacie. Tłum gwiazd w Mrągowie! Golec uOrkiestra, Urszula, Boys... Kto jeszcze zagrał?

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 trwa. Koncert w klimacie swojskiej biesiady odbywa się 12 i 13 sierpnia w Mrągowie. Pierwszego dnia na scenie zobaczyliśmy m.in. Golec uOrkiestrę, Urszulę, zespół Masters czy Marcina Millera. Kto jeszcze zagrał?

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 odbywa się w tym roku 12 i 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Widzowie mogą również śledzić występy ulubionych artystów na antenie Polsatu oraz online na polsatboxgo.pl!

Piątkowy koncert jest utrzymany w klimacie typowej weselnej biesiady. Koncert poprowadzili Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, a Klaudia Halejcio i Łukasz Żak tym razem zaprezentowali się w roli drużbów. Na ślubnym kobiercu stanęli Adrzej Kozłowski i Ewelina Wojtak, czyli znani i lubiani aktorzy kabaretowi. 

Reklama

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 w Polsacie

Na scenie natomiast usłyszeliśmy największe przeboje takich gwiazd, jak Golec uOrkiestra, Urszula, Boys czy Sławomir Zapała z żoną Kajrą, znaną z udziału w ubiegłorocznym "Tańcu z gwiazdami"

Na mrągowskiej imprezie pojawił się także Staszek Karpiel-Bułecka, Brathanki, Masters z hitem "Żono moja" oraz Don Vasyl.

Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia wielkiego wesela w Mrągowie!

Tak Elżbieta Romanowska zaprezentowała się podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy