Reklama
Reklama

Elżbieta Romanowska podkreśliła długie nogi w dwukolorowej mini na wielkim weselu w Mrągowie!

Telewizja Polsat zaprosiła wszystkich na wielkie wesele, które 12 sierpnia odbywa się w Mrągowie w Amfiteatrze nad jeziorem Czos. Prowadzącymi pierwszego dnia festiwalu są Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Aktorka na scenę wyszła w opinającej sukience, która doskonale uwydatniła jej nogi!

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022

Lato to zdecydowanie czas wesel, które bywają niekiedy organizowane z naprawdę wielkim rozmachem. Telewizja Polsat również postanowiła zorganizować wesele, a konkretnie Festiwal Weselnych Przebojów, na którym na dodatek mogą się bawić wszyscy chętni! Odbywa się ono w Amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie, jednak tańczyć i śpiewać do weselnych przebojów można również przed telewizorem, gdyż festiwal emitowany jest na żywo na antenie Polsatu. Do tańca porwali m.in. Golec uOrkiestra, Brathanki, Marcin Miller i zespół Boys czy Masters.

Reklama

Elżbieta Romanowska: tak prezentowała się na scenie Festiwalu weselnych przebojów

Widzów powitali na scenie Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Aktorka i tancerz znają się nie od dziś. W 2016 roku razem występowali bowiem w "Tańcu z gwiazdami", w którym zajęli 2. miejsce. Dziś stanęli razem na scenie w Mrągowie, by rozgrzewać publiczność i zachęcać do wspólnej zabawy.

Jak wesele, to i eleganckie stylizacje. Rafał Maserak na tę wyjątkową okazję wybrał nowoczesny garnitur, Elżbieta Romanowska zaś wskoczyła w opinającą sukienkę. Kreacja została skomponowana z dwóch odcieni - różowego i pomarańczowego, a jej krój doskonale układał się na sylwetce gwiazdy. Dzięki fasonowi przed kolano Elżbieta Romanowska wyeksponowała swoje długie nogi, które przyciągają wzrok.

Efekt smukłych nóg spotęgowały jeszcze eleganckie złote szpilki z brokatem. Gwiazda zrezygnowała z naszyjnika, za to dobrała sobie efektowne kolczyki, dzięki czemu prezentowała się niezwykle stylowo, bez zbędnej przesady.

Zobaczcie sami!

Po jakimś czasie Elżbieta Romanowska postanowiła zmienić kreację. Pozostała jednak przy podobnym fasonie, jednak tym razem postawiła na czerwień.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | Festiwal Weselnych Przebojów
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy