Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor nie mogła powstrzymać się od komentarza. Tak wspomina spotkanie z Maciejem Kurzajewskim

Katarzyna Dowbor cieszy się w świecie polskiego dziennikarstwa opinią prawdziwej profesjonalistki. Niedawno doświadczona prezenterka postanowiła wypowiedzieć się na temat Maciej aKurzajewskiego, który swoją przygodę z mediami zaczynał właśnie w programie gwiazdy "Pytania na śniadanie". Jak 65-latka oceniła jego pracę?

Katarzyna Dowbor po latach wróciła do TVP

Wy wyniku wielkiej modernizacji mediów publicznych z pracą w TVP pożegnało się wiele dotychczasowych gwiazd telewizyjnej Jedynki i Dwójki. Zmiany wprowadzane przez nowy zarząd spółki dotknęły nie tylko dziennikarzy i publicystów, ale także prezenterów teleturniejów i porannego cyklu "Pytanie na śniadanie".

Z popularnej śniadaniówki zniknęły takie sławy jak Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska. Jakiś czas później Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieścili oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że także odchodzą z programu.

Reklama


Ich miejsce zajęli nowi gospodarze. Część z nich zaliczyła spektakularny powrót do byłego pracodawcy - jedną z osób, które po kilku latach nieobecności znów można oglądać na antenie Telewizji Polskiej, jest Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor wspomina pracę z Maciejem Kurzajewskim

Doświadczona dziennikarka w jednym z ostatnich wywiadów wspomniała o tym, jak zapamiętała swoje pierwsze spotkanie z Maciejem Kurzajewskim.

Prowadząca "PnŚ" odniosła się jednocześnie do plotek o tym, że Katarzyna Cichopek i jej wybranek mogliby zostać gwiazdami nowego programu śniadaniowego.

"Mogę im życzyć powodzenia, znam ich i lubię. Maciej Kurzajewski debiutował w moim programie, robił materiały jako młody student w «Apetyt na Zdrowie »" - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Maciej Kurzajewski zrobił dobre wrażenie na Katarzynie Dowbor

Okazuje się, że Katarzyna Dowbor zdążyła sobie wyrobić o byłym prezenterze Telewizji Polskiej bardzo dobre zdanie.

"Pamiętam Maćka jako młodego chłopczyka. Od razu zobaczyłam, że jest to bardzo inteligentny chłopak, który rzeczywiście jest pracowity" - wspomina 65-latka i dodaje, że była pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu wybranka gwiazdy "M jak miłość".

"Jeździł z nami z programem i robił to z wielkim zaangażowaniem. Mówił piękną polszczyzną, kończył studia, wiedziałam, że jest dobrze wykształcony i wiedziałam, że coś z tego będzie" - podsumowała w wywiadzie.

Zobacz też:

Pilne wieści od Katarzyny Dowbor. Wyjawiła prawdę ws. odejścia z "PnŚ"

W "Pytaniu na śniadanie" zajdzie istotna zmiana. Dowbor potwierdziła wieści

Romans Dowbor potwierdzony. Wieści z domu Katarzyny nadeszły znienacka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy