Reklama
Reklama

Bolesny koniec Cichopek i Kurzajewskiego. Nadali nagły komunikat

W "Pytaniu na śniadanie" panuje nerwowa atmosfera. Zmiany w programie zachodzą niemal każdego dnia, a do mediów trafiają informacje o kolejnych odejściach i nowych parach prowadzących. Dopiero co sensację wywołało nagłe zwolnienie Idy Nowakowskiej, a tu gruchnęły takie wieści o Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim...

Po zmianach w serwisach informacyjnych TVP było kwestią czasu, aż nowe szefostwo zajmie się też programami rozrywkowymi. Największe emocje wzbudzały i nadal wzbudzają wieści o tym, co dzieje się w "Pytaniu na śniadanie". 

Nowakowska nie była ostatnią? Wieści z TVP o kolejnych zwolnieniach

Dopiero co gruchnęła bowiem sensacyjna wiadomość, że Ida Nowakowska straciła pracę w programie. Żona Kurskiego, która jakiś czas temu szefowała śniadaniówce, nie kryła swego oburzenia:

Reklama

"Jeśli wymienia się bez powodu ukochane twarze, to świadczy o braku szacunku do widzów. To nieprofesjonalny ruch, który z pewnością odbije się na ratingu. Wielka szkoda dla programu. "Pytanie..." zostało przez nas odmłodzone, wprowadziliśmy piękne, młode twarze, ciepłe i sympatyczne osoby, na które czekało się co dzień w setkach tysięcy polskich domów" - zżymała się Kurska w "Fakcie". 

Sama Nowakowska podziękowała swoim fanom za słowa wsparcia:

"Dziękuję za tyle wspaniałych wiadomości, filmików i komentarzy. Jesteście najcudowniejsi..." - napisała załamana Nowakowska.

Oczywiście na tym nie koniec zmian w "PnŚ". Większość ciekawi, co będzie dalej z najgorętszą parą prowadzących - Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim

Jak donosi Plejada, zmiany "mają by ć gruntowne, jeśli chodzi o twarze telewizji". 

"Wszystkie twarze, które były nadmiernie eksploatowane przez ostatnie lata, będą odsuwane stopniowo i to właściwie już się dzieje. W tej chwili do grona tego zaliczają się m.in. Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska. Raczej zmienia się wizerunek telewizji. Oni wszyscy mogą zostać na lodzie po powrotach z urlopów" - zdradza informator Plejady. 

A co z ulubieńcami Kurskiej, czyli Cichopek i Kurzajewskim. Ci niedawno mieli okazję sprawdzić się z tematyką, o której przez ostatnie lata milczano na antenach TVP. To chyba jednak nie wystarczyło. 

Cichopek i Kurzajewski nie mają co liczyć na przedłużenie kontraktu? Nadali komunikat w ich sprawie

Źródło Plejady z TVP ma fatalne wieści. Choć mieli szansę wykazać się na kanapach, doniesienia z Woronicza nie brzmią najlepiej. 

"Prawdopodobnie również kontrakty duetu "Pytania na śniadanie" Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie zostaną przedłużone, mimo iż para była w ostatnich dniach wystawiana na próbę w kontekście "nowych" tematów w TVP" - doniósł. 

Cichopek i Kurzajewski rozstają się z "Pytaniem na śniadanie"

W końcu owe rewelacje potwierdzili sami zainteresowani. Przekazali fatalne dla nich wieści, że to koniec!

"Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę. Życzymy powodzenia nowym prowadzącym" - napisali we wspólnym oświadczeniu na Instagramie. 

Zobacz też:

Smaszcz wie o losie Kurzajewskiego w TVP. Ma dla niego konkretne wieści. I to jakie

Najpierw przykrości spotkały Kurzajewskiego, a teraz takie wieści od Kasi Cichopek. Nie ma wątpliwości

Katarzyna Cichopek zaliczyła wpadkę? Wszystko przez jedno zdjęcie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy