Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor chwali się 23-letnią córką. Piękna po mamie?

Katarzyna Dowbor (63 l.) to jedna z bardziej znanych prezenterek w Polsce. Gwiazda od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Niedawno postanowiła zrobić sobie krótki urlop i wybrać się ze swoją córką na wakacje. 23-latka zachwyciła internatów swoją urodą.

Katarzyna Dowbor uznanie fanów zdobyła dzięki roli prowadzącej programu w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Prezenterka nie może narzekać na brak obserwatorów, na samym instagramowym koncie jest ich ponad 120 tysięcy. To naprawdę świetny wynik.

Niedawno Kasia postanowiła wyjechać na wakacje. Nie była to jednak samotna podróż, jej towarzyszką była 23-letnia córka, od której fani nie mogli oderwać wzroku.

Reklama

Katarzyna Dowbor pokazuje 23-letnią córkę

Katarzyna Dowbor prócz znanego syna ma również córkę. Mało kto wie, że jej 23-letnia pociecha studiuje filozofię i psychologię na jednej z prestiżowych uczelni w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna nie jest jednak zainteresowana na razie show-biznesem.

Dziennikarka nie może więc cieszyć się swoją młodszą latoroślą na co dzień i dlatego korzysta ze wspólnych wakacji, aby jak najlepiej wykorzystać dany im czas. Niedawno na instagramowym koncie Kasi pojawiła się fotografia ze wspólnego wyjazdu. Dowbor pozuje na lotnisku z Marysią. Okazuje się, że panie postanowili polecieć do jednego z krajów basenu Morza Śródziemnego.

Wakacje z córką! - napisała uradowana Dowbor.

Kiedy Kasia i Marysia już wylądowały, pochwaliły się wspólnym zdjęciem, na którym pozowały na okazałym jachcie.

Aktywne wakacje to jest to! Pozdrawiamy! - dodała przejęta Katarzyna Dowbor.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Dowbor. Większość była zachwycona urodą 23-letniej Marysi.

Super

Pięknie

Wspaniale - pisali obserwatorzy popularnej prezenterki.

Katarzyna Dowbor - życie prywatne i kariera

Katarzyna Dowbor urodziła się 7 marca 1959 roku w Warszawie. Ukończyła studia pedagogiczne ze specjalizacją z seksuologii na Uniwersytecie Warszawskim.

W 1982 roku rozpoczęła pracę w Programie III Polskiego Radia. Była prezenterką w TVP. W 2005 roku zaczęła prowadzić w Radiu Dla Ciebie autorską audycję "Dowborowe towarzystwo".

Od września 2013 roku związana jest z Telewizją Polsat. Prowadzi program "Nasz nowy dom".

Była trzykrotnie zamężna. W 1978 roku poślubiła Piotra Dowbora, z którym ma syna, Macieja. W latach 80. była zaręczona z Tadeuszem Winkowskim.

Od 1982 do 1989 roku była żoną Janusza Atlasa. Po rozwodzie poślubiła Grzegorza Świątkiewicza. Z nieformalnego związku z Jerzym Baczyńskim ma córkę, Marię.

Zobacz też:

Kto i za co płaci w programie "Nasz Nowy Dom"? Katarzyna Dowbor zdradza kulisy

Krzysztof Rutkowski zlecił Katarzynie Dowbor ważne zadanie. Jak się z niego wywiązała?

Katarzyna Dowbor odsłoniła kulisy "Nasz nowy dom". Mówi wprost, że tych rzeczy "nie należy robić tanio"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom" | Maciej Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy