Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kto i za co płaci w programie „Nasz Nowy Dom”? Katarzyna Dowbor zdradza kulisy

Program „Nasz Nowy Dom”, który od kilku lat możemy oglądać na antenie „Polsatu”, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jak wygląda to wszystko od kulis? Kto i za co płaci? W rozmowie z nami Katarzyna Dowbor wyjawiła tajemnice programu.

Program "Nasz Nowy Dom", dzięki któremu wiele rodzin otrzymało szansę na życie w godnych warunkach, emitowany jest na antenie Polsatu od 2013 roku. W przyszłym roku zatem będzie obchodził okrągłą rocznicę emisji. Póki co produkcja skupia się na nagrywaniu kolejnego sezonu.

Od początku prowadzącą jest Katarzyna Dowbor, która w tej roli sprawdza się znakomicie. Ma doskonały kontakt nie tylko z ekipą, ale przede wszystkim z rodzinami biorącymi udział w programie.

Reklama

Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z dziennikarką. W rozmowie zdradziła nam nieznane dotąd kulisy programu, które wielu mogą zaskoczyć.

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy programu "Nasz Nowy Dom"

Remont w pięć dni, bo tyle właśnie ma ekipa na wykonanie zadania, wymaga doskonałego skoordynowania obowiązków wielu osób. Katarzyna Dowbor podkreśla, że ważną rolę w tym procesie odgrywają kierownicy budowy.

Katarzyna Dowbor wyjawiła, że ważna jest również umiejętność mobilizowania pracowników.

Prezenterka zdradziła nam, że dziennie prace nad programem trwają około dwunastu godzin, co na ogół jest wystarczające. Zdarzają się jednak takie remonty, gdy dodatkowo trzeba wykonywać prace również w nocy! Wówczas jednak pracują tylko ochotnicy, których, jak wyznała nam Katarzyna Dowbor, wcale nie brakuje!

Koszty remontów w "Nasz Nowy Dom". Kto i za co płaci?

Katarzyna Dowbor opowiedziała nam również o kosztach remontów w programie "Nasz Nowy Dom". Szalejąca od miesięcy inflacja

Rodziny zatem nie muszą się martwić, że ich remont zostanie niedokończony. Katarzyna Dowbor podkreśliła, że uczestnicy nie muszą za nic płacić.

Prezenterka odniosła się również do kwestii podatku od wzbogacenia.

Co jeszcze zdradziła Katarzyna Dowbor? Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Wszystkie sezony programu "Nasz Nowy Dom" możecie obejrzeć w dowolnej chwili na PolsatGo!

Zobacz też:

Auto Cristiano Ronaldo zmasakrowane w wypadku. Kosztowało 2 mln euro!

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy