Reklama
Reklama
Tylko u nas

Krzysztof Rutkowski zlecił Katarzynie Dowbor ważne zadanie. Jak się z niego wywiązała?

Krzysztof Rutkowski (62 l.) po ogłoszeniu udziału w 13. edycji "Tańca z gwiazdami" jest rozchwytywany. W wywiadzie dla naszego serwisu zgodził się ujawnić kilka sekretów ze swojego życia. Zdradził m.in. szczegóły zlecenia, które otrzymała od niego Katarzyna Dowbor.

Krzysztof Rutkowski: "Taniec z gwiazdami"

Krzysztof Rutkowski po raz kolejny przeżywa swoje 5 minut. Słynny detektyw za sprawą sukcesów zawodowych w przeszłości już niejednokrotnie gościł na pierwszych stronach gazet. Każdy z nas pamięta sprawy kryminalne sprzed lat, które dzięki jego zaangażowaniu zostały rozwikłane. Teraz mężczyzna znów bryluje w show biznesie. Wszystko za sprawą czekającego go na jesieni tego roku występu w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

Krzysztof Rutkowski zgodził się udzielić wywiadu dla serwisu "Pomponik". Został zapytany przez naszego reportera m.in. o to, dlaczego zdecydował się oddać swoje wypłaty z udziału w "Tańcu z gwiazdami" na cel charytatywny. 

Reklama

W dalszej części rozmowy detektyw Rutkowski opowiedział o swoim dotychczasowym zaangażowaniu w niesienie pomocy wdowom i sierotom. Okazuje się, że mężczyzna od dawna wspiera tego typu akcje. Wspomniał o bardzo ważnej współpracy z programem "Nasz Nowy Dom", dzięki którym potrzebujący otrzymali pomoc. 

Krzysztof Rutkowski zlecił Katarzynie Dowbor remont domu

Krzysztof Rutkowski nie ukrywa, że jest pod wielkim wrażeniem działań Fundacji Polsat. Detektyw skierował wiele ciepłych słów pod adresem produkcji programu "Nasz Nowy Dom". 

Na koniec rozmowy z naszym serwisem Krzysztof Rutkowski podzielił się pięknym przesłaniem. Detektyw zauważył, że pomoc drugiemu człowiekowi sprawia, że zostawiamy coś po sobie. 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zagubiona wśród kartonów. Przeprowadzka ją przytłoczyła?

Klientka zachwalająca Orlen została zdemaskowana? To Anna Poskrobko? Olechowski z TVP: "Skandaliczna manipulacja"

Kuba Wojewódzki z "ukochaną" na randce. Anna Markowska zapaliła papierosa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama