Reklama

Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki z "ukochaną" na randce. Anna Markowska zapaliła papierosa

Kuba Wojewódzki (58 l.) i Anna Markowska (26 l.) zostali przyłapani przez fotoreporterów podczas nocnego wyjścia do restauracji. Zakochani, którzy zgodnie z krążącymi plotkami spodziewają się dziecka, w lokalu zamówili napoje alkoholowe. Jakby tego było mało, modelka paliła papierosa. Czy to dowód na to, że partnerka dziennikarza wcale nie jest w ciąży?

Kuba Wojewódzki z ukochaną na randce

Gdy w marcu tego roku Kuba Wojewódzki ogłosił, że za 7 miesięcy na świat przyjdzie jego dziecko, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Dziennikarz, który przez lata posiadał opinię Piotrusia Pana podjął najważniejszą w życiu decyzję.

Biorąc pod uwagę, że od tamtej deklaracji showmana minęły już ponad 3 miesiące, jego partnerka powinna być obecnie w 5. miesiącu ciąży. Nie ulega wątpliwości, że na tym etapie brzuszek może być już choć trochę widoczny. Tymczasem zdjęcia, zamieszczane przez celebrytkę w sieci prezentują coś zupełnie innego. Anna Markowska może się poszczycić doskonałą figurą, a po ciąży nie ma ani śladu. Czy to możliwe, że prezenter wprowadził nas wszystkich w błąd? Bez wątpienia istotnym dowodem przemawiającym na niekorzyść Wojewódzkiego jest seria zdjęć, którą paparazzi wykonali mu podczas ostatniej randki z ukochaną. 

Reklama

Partnerka Wojewódzkiego pali papierosy?

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska wybrali się razem na romantyczną randkę w centrum Warszawy. Pierwsza na miejsce spotkania przybyła ukochana dziennikarza. Anna Markowska umiliła sobie oczekiwanie na partnera elektronicznym papierosem. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi wyraźnie widać, że celebrytka wypuszcza z płuc szarobiały dym. 

Po chwili na miejscu zjawił się jej chłopak. Kuba Wojewódzki objął partnerkę, jednym okiem zerkając na obserwujących ich fotoreporterów. Prezenter miał świadomość, że jest fotografowany, ale starał się zachowywać naturalnie. Parę minut później para spotkała się ze znajomą i w trójkę ruszyła do pobliskiej restauracji. Choć cała grupa usiłowała odwrócić się plecami w stosunku do fotoreporterów, Ci zdołali wykonać zdjęcia, które mocno dają do myślenia. 

Na stole przed Wojewódzkim, Markowską i ich znajomą stały aż trzy kieliszki, w których najprawdopodobniej znajdowało się wino lub aperitif. Alkohol, tytoń i idealnie płaski brzuch Anny Markowskiej mogą sugerować, że pogłoski o ciąży nie są prawdziwe. Z pewnością za kilka miesięcy poznamy całą prawdę.

Zobacz też:

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Pani Anna zachwalająca Orlen została zdemaskowana. Kim jest Anna Poskrobko?

Prokuratura podjęła decyzję w sprawie morderstwa Pawła K. To już koniec dochodzenia?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Markowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy