Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki ujawnił płeć swojego dziecka! Skłoniła go szczerość Żebrowskiego

Kuba Wojewódzki (58 l.) niedawno podzielił się wspaniałą nowiną. Dziennikarz zapowiedział, że wkrótce po raz pierwszy w życiu zostanie ojcem. Tym razem jednak obiecywał, że nie jest to żaden „projekt”, które w przeszłości w ten sposób reklamował, lecz prawdziwe dziecko. Teraz wiadomo już, jakiej płci będzie jego potomek!

Kuba Wojewódzki spodziewa się dziecka

Kuba Wojewódzki od lat posiada reputację mężczyzny, który zmienia kobiety niczym rękawiczki. Mężczyzna ma na swoim koncie ogromną liczbę związków. Jak dotąd bardzo cenił sobie niezależność. 

Dziennikarzowi w przeszłości zdarzyło się kilka razy wprowadzić fanów w błąd, mówiąc o "nowym dziecku". W rzeczywistości jednak miał wtedy na myśli wyłącznie swoje projekty biznesowe. Teraz jednak nikt już nie ma wątpliwości, że Wojewódzki rzeczywiście zostanie ojcem. Gdy jakiś czas temu showman wystąpił w "Dzień dobry TVN", ogłosił, że w wieku 60 lat powita na świecie swojego pierwszego potomka.

Reklama

Jego szczerość tak zaskoczyła zebranych, że wszyscy dopytywali, czy to na pewno prawda. Wydaje się jednak nieprawdopodobne, aby dziennikarz mógł kłamać w tak ważnej kwestii. 

Kuba Wojewódzki i Michał Żebrowski: rodzicielstwo

Kuba Wojewódzki zdaje sobie sprawę, że temat jego ojcostwa rozbudza emocje, dlatego dziennikarz robi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać zainteresowanie fanów. W ostatnim odcinku podcastu "WojewódzkiKędzierski" Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski mieli okazję rozmawiać z Michałem Żebrowskim. Jak wiadomo żona aktora jest w ósmej ciąży i spodziewa się ich czwartego dziecka. Showman nie mógł się powstrzymać, aby dowiedzieć się, jakie są dalsze plany prokreacyjne rodziny Żebrowskich. Gwiazdor TVN-u wprost zapytał Żebrowskiego, czy chciałby mieć jeszcze więcej dzieci. Odpowiedź Michała Żebrowskiego była tak zaskakująca, że można było wręcz odnieść wrażenie, że rodzina Żebrowskich skłania się ku modelowi rodziny promowanemu przez Kościół katolicki. 

Słowa te bardzo często są przecież powtarzane przez duchownych w kontekście ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Czy właśnie to miał na myśli Michał Żebrowski? Nie wiadomo, ponieważ rozmowa potoczyła się w zupełnie innym kierunku. 

Kuba Wojewódzki ujawnił płeć swojego dziecka!

Niespodziewanie panowie zaczęli rozmawiać o tym, jakiej płci będą ich dzieci. Kuba Wojewódzki, za namową Piotra Kędzierskiego przyznał, że jego ukochana spodziewa się córki.

Gratulujemy i nie możemy się doczekać narodzin córeczki Kuby Wojewódzkiego!

Zobacz też:

Władimir Putin ukrywa swoje "ukochane dziecko". Doszło do wycieku danych!

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka! Pokazała urocze nagranie

Wysłała tabletki poronne. Teraz aborcyjnej aktywistce grozi więzienie

Wojna w Ukrainie. Kułeba o negocjacjach z Rosją w Stambule

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy