Reklama

Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki wspomina molestowanie w TVP: Jakiś facet mnie obłapywał, a potem był [...] wielką fiszą na Woronicza

Kuba Wojewódzki (58 l.) w najnowszym odcinku swojego show gościł Natalię Nykiel i Karolinę Korwin-Piotrowską. Z tą drugą prowadził wnikliwą intelektualną dyskusję skupioną wokół hejtu w internecie i mobbingu, a także innych nadużyciach, które zdarzają się w szkołach, na uczelniach artystycznych, a także w miejscach pracy. Wspomniał wówczas dramatyczne chwile, które przeżył, starając się o pracę w "Teleexpressie".

Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie stara się zakopywać topór, który wisiał między nimi, a tymi których nie lubił i otwarcie krytykował. Jedną z takich osób jest Karolina Korwin-Piotrowska, która pojawiła się wczorajszego wieczoru na kanapie u Wojewódzkiego po 18 latach od swojej ostatniej wizyty. Dziennikarka promowała swoją najnowszą publikację "Wszyscy wiedzieli" i rozmawiała z Kubą o hejcie i mobbingu, opowiadając o sytuacjach, które poznała dzięki bohaterom jej książki oraz tym, którzy odważyli się wysłać do niej maile przepełnione własnymi traumatycznymi wspomnieniami. O dziwo, "król TVN-u" także otworzył się przed Korwin-Piotrowską i w gorzkich słowach wspomniał molestowanie, którego był ofiarą.

Reklama

Kuba Wojewódzki wraca do molestowania w TVP

We wtorkowym odcinku swojego popisowego show telewizyjnego Wojewódzki rozmawiał z Karoliną Korwin-Piotrowską o hejcie, mobbingu i naruszeniach różnego rodzaju, które dzieją się codziennie w miejscach pracy, w szkołach lub na uczelniach wyższych. Drążąc ten temat, wrócił wspomnieniami do własnych traumatycznych wspomnień związanych z pracą w TVP.

Karolina Korwin-Piotrowska nie mogła się powstrzymać od bezpośredniego pytania.

Wojewódzki nie zbył jej sarkazmem czy żartem, ja to ma w zwyczaju, a z powagą wspomniał trudne chwile, kiedy nie wiedział, co powinien zrobić.

Karolina Korwin Piotrowska o swojej książce

Korwin Piotrowska przyznała, że aktorzy i osoby studiujące kierunki artystyczne muszą przejść gehennę, która jest częścią systemu. Dziennikarka zaznaczyła, że między wykładowcami i władzami uczelni istnieją powiązania finansowe i towarzyskie. Jej najnowsza książka pokazuje, jak to zjawisko wpływa na związki i życie studentów.

Zdradziła, że po opublikowaniu "Wszyscy wiedzieli", na jej maila spłynęło wiele wiadomości od innych pokrzywdzonych osób. Nie ukrywała, że opisane przez nią sytuacje to jedynie wierzchołek góry hejtu, który szerzy się w miejscach pracy, szkołach, jak również w wirtualnym świecie.

Zobacz też:

Jacek Łęski z TVP utyskuje na zachowanie Zełenskiego! Tak potraktował dziennikarzy z Polski!

Dominik Raczkowski z "Warsaw Shore" jednak żyje! Wszystko było upozorowane!

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. "Mały marudzi"

45 osób na "czarnej liście". Jest wniosek o wydalenie dyplomatów z Polski


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy